Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek probléma lene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek probléma lene ha egy fiú nem tud olvasni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez egy olyan társadalomban, országban, mint a miénk, egy alap dolog.


Ha diszes, az más dolog, az nem zavar.

2017. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel így feltételezhetően normális munkája sincs, igen.
2017. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé
2017. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az. Analfabétán manapság szerintem nem lehet boldogulni, az élet semmilyen területén sem.
2017. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Mivel elsősökkel járok, azért nem olyan nagy elvárás, hogy tudjon olvasni. Kövezzetek meg, nálam már az igénytelen írás is olyan dolog, hogy kösz, nem akarok kódfejtő lenni. Nem az apró elvétésekről van szó, de tényleg kiidegel, ha valaki olvashatatlanságig gyilkolja a szöveget a központozás elcseszésével, meg ha olyan helyesírási hibákat vét, amit egy olvasott ember, aki túlvan 2-3 könyvön (ez nem sok), sosem követne el.


A diszeseket ne keverjük ide, ők speciális csoport. Én az igénytelen, ostoba emberekről beszélek. Egy diszessel majd eldöntöm, mi működne és mi nem, ha megismerném, nem homogén csoport.

2017. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

*Mivel nem elsősökkel járok :D

Mielőtt kiugrana a pedomaci a bokorból.

2017. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Akinek ez kizáró ok vagy probléma az elég felszínes ember... valójában nem is társat keres magának, hanem egy kirakat kapcsolatot... akit kitehet a barátai és családja elé mint egy autót hogy nézzétek meg ennyi lóerős, ennyi Newtonos, ennyit eszik százon, stb...


Egy párkapcsolatban nem ez számít, ha kijöttök egymással, jól érzitek magatokat egymással akkor nem tökmindegy, hogy van-e pénze, vagy tud-e olvasni? Akkor az számít hogy boldogok vagytok együtt és jól érzitek magatokat egymással...

2017. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
#7 Megbocsáss, de az értékrendem, a tudásom és úgy átfogóan "önmagam" felét írott infóból szedtem össze. A regények/versek világa, a tananyag olvasása, a barátaimmal chatelés és különböző oldalak felkeresése által... Ez nem a kirakatról szól, hanem arról, hogy aki nem olvas és nem szokott a verbalitáshoz, nem tudja kifejezni úgy magát és a gondolatait és nagy eséllyel az enyémeket sem érti meg. Egyszerűen nem lehet boldogulni enélkül, egy tanult(abb) embernek meg rém unalmas egy ilyen mellett.
2017. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem nőként, csak egy kérdés: Vajon itt most csak a totális írástudatlanság játszik, vagy azok is akik ugyan kibetűzik az írást, de alig fogják fel? Mert ez utóbbi több van, emlékszem milyen tragédia volt a szövegértés a suliban (és az egyetlen eset amikor én voltam a legjobb), sokan meg karót kaptak rá, amit máig nem értek...


Viszont elnézve a netes fórumokat nagyon is sok az olyan aki elvileg tud írni-olvasni, de kb. így fogalmaz: "jaj de jó hogy át olvastam ezt a írást nagyon izgalmas volt XD"

2017. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

#7: "valójában nem is társat keres magának, "


Nem tudnám elképzelni, hogy társam lenen egy (funkcionális) analfabéta és hogy bármiben is lenne közös pontunk.

2017. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!