Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek probléma lene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek probléma lene ha egy fiú nem tud olvasni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a kérdésedből nem derül ki milyen értelemben véve nem képes az olvasásra a szóban forgó személy. Nem mindegy, hogy diszlexiás, vagy olyannyira nem tanulta meg az olvasás alapjait, hogy egyedül sem képes tájékozódni emiatt.
2017. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet menőzni egy olvasó emberrel? Az az egyik legalapabb dolog. Semmi menő nincs benne.
2017. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ilyen esetben rá lenne az illető szorulva élete végéig a párjára, hiszen úgymond életképtelen lenne, nem tudná eltartani magát alapszinten sem.


Sok testi fogyatékkal rendelkező személy sajnos rá van szorulva a társára, ennek ellenére számtalan eset van amikor látható a küzdés, az életkedv a szemükben ennek ellenére. Sokan akik ilyen helyzetben vannak, mégis erőt vesznek magukon, és igyekeznek dolgozni is. Példaértékű személyek.


Ha valaki nem képes olvasni, az sajnos más helyzetet szül.

2017. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mivel irni se tudsz, igy a tenyek es a latottak alapjan, igen, kizaro ok.
2017. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Egy funkcionális analfabétával mihez kezdenék?
2017. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#7: "Akinek ez kizáró ok vagy probléma, az elég felszínes ember..." Azért a felszínesség, nem itt kezdődik...
2017. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy analfabéta, tehát teljesen írástudatlan, vagy funkcionális analfabéta, aki tud olvasni, de ha kérdezel, nem fogott fel belőle semmit.


Mondjuk nekem speciel mindegy, mert még olyan pasi sem érdekel, aki nem *szeret* olvasni.

2017. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor hogy olvasod majd el a valaszokat?
2017. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
Meg olyannal se jarnek, aki ugyan tud olvasni, de szoveget ertelmezni nem. Nekem marhara elegem lett belole mar a csaladomban is, hogy funkcionalis analfabetakkal voltam korulveve es mivel en voltam az "okos", ezert mindig nekem kellett ertelmeznem pl a hivatalos leveleket, leirasokat es leforditani analfabetaeknak magyarrol magyarra. Tobb ora hosszas kuzdelem a mai napig felfogatni veluk pl egy nav levelet.
2017. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Igen, eléggé. Európában vagyunk, itt azért minden gyerek jár iskolába jobb esetben, és az olvasás alap.

Más dolog, ha diszlexiás vagy ilyesmi, de még ők is tudnak olvasni :D

2017. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!