Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért kerülnek a lányok mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kerülnek a lányok mert félénk, visszahúzódó, csendes fiú vagyok tele gátlással?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nincsen önbizalmam és ennek köszönhetően nem ismerkedem senkivel sem mert kinek is kellene egy gátlásokkal téli fiú. Másfelől pedig kezdek beletörődni az egészbe.

2017. dec. 20. 09:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pozitív visszajelzést egyáltalán nem szoktam kapni senkitől sem. Másfelől ami nagyon megnehezíti a dolgomatyhogy egyáltalán nem járok el sehová sem. Semmilyen hobbim sincsen, semmi sem tud igazán örömet szerezni. Minden nap ugyan úgy telnek a napjaim. Reggel felkelek élmények az iskolába délután hazamegyek és ez van minden nap. A hétvégéim és a szünetem is ugyan így telnek. Nem szeretek emberek között lenni és nem is szoktam menni emberek közé. Állandóan otthon vagyok bezárkózva a szobámba mert csak erre vágyom, hogy egyedül legyek.
2017. dec. 20. 10:05
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Az önbizalom pont, hogy belülről jön. Egy csomó ronda férfit ismerek önbizalommal, nekik mindig voltak barátnőik. És csomó szép lányt is ismerek akik önbizalomhiánnyal küzdenek, nekik nem elég ha a férfiak szextárgyat látnak bennük. Az önbizalom belülről jön, ezért is "ön"bizalom. Persze lehet rá befolyással a külvilág, de sokkal nagyobb szerep jut magadnak, hogy te hogy látod, értékeled magad.
2017. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%

Csak egy jó tanács, egy olyantól aki hasonló helyzetben van/volt mint te.

Hagyd a csajozást egyelőre, változtass az életviteleden, új munka, űj hobbik, elfoglaltságok (pénzt ne sajnáld ezekre). Esetleg külföldön is szerencsét próbálhatsz(nekem ez segített). Nyiss új dolgok felé, próbálj ki olyan dolgokat amiket ezelőtt elutasítottál. Esetleg észre fogod venni hogy basszus ezek a dolgok jók... Nyilván nem kell magadat olyan dolgokba kényszeríteni amik többszöri próbálkozásra sem mennek, ilyenkor indulsz más irányba.

Ha mindezt átéled (a tényleg nagy változásokat), észre fogod venni hogy b.meg, el tudok beszélgetni, meg tudok nyílni mások előtt! Sok kitartást, hosszú folyamat lesz, évek, de megéri.

2017. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván rád van írva, hogy mindenki meneküljön előled, persze, hogy senki nem fog érdeklődni irántad. Ha meg tovább sajnálod magad, főleg nem lesz rád kíváncsi senki. Tudom, hogy gonoszul hangzik, de a társkeresés kemény meló, még akkor is nehezen jön össze, ha vidám és pozitív vagy. Ha még rinyálsz is mellé, ki akarna veled szóba állni. Az emberek elsősorban nem lelkisegély szolgálatként akarnak funkcionálni egy kapcsolatban.
2017. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kezdek azon a véleményen lenni, hogy már egyáltalán nem érdekel hogy valaha lesz-e párkapcsolatom vagy sem. Lehet hogy az lenne a legjobb, hogy ha elfojtanám mindenféle érzésemet a lányok irányába és nem foglalkoznék velük. Elzárkóznék az ismerkedéstől meg akkor is ha a lány közeledne felém. Senkinek sincsen szüksége egy magamfajta szerencsétlenre akinek önbizalma sincsen. Lehet hogy így lesz a legjobb. De a jövőben sem fogok ismerkedni senkivel sem.
2017. dec. 20. 11:17
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Jobb is, ha nem ismerkedsz és nem szaporodsz, legalább a selejtes negatív génjeidet nem fogja senki örökölni!


A válaszaid nagyban ellentmondásosak egymással.


"Ha nem szeretnék változtatni akkor nem írtam volna ki a kérdésemet."


vs


15. komment


Szóval, sok a rizsa és a rinya!

2017. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

"Állandóan otthon vagyok bezárkózva a szobámba mert csak erre vágyom, hogy egyedül legyek."

arra vágysz, hogy egyedül legyél... tök jó, mert ebben nem gátol meg senki, ha ez a vágyad, akkor élj így. Csak akkor a siránkozást és a mérhetetlen önsajnálatot nem értem.

2017. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát tégy belátásod szerint. Ha nagányra vágysz, legyél egyedül, de akkor miért sírdolgálsz miatta? Én azt gondolom, inkább fel akarod mahadra hívni a figyelmet.
2017. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%

"Menő arcnak" születni kell. Neked nem jött össze. Próbálkozni lehet, de mindig előnyben lesz aki ilyen született, veled ellentétben aki csak utánozhatod a "menő" embereket.


"Menő" alatt most nem a többkilós aranyláncos harsányokat értem, hanem mindenkit aki "menő" mások szerint.

2017. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


# 13/19: Az ismerkedést hagyom de nem csak egy időre hanem végleg. Eldöntöttem,hogy nem fogok ismerkedni senkivel sem a jövőben. A jelenlegi állapotomban nincsen értelme mert úgyis csak eltaszítanám magamtól. De már nem is érdekel. Eldöntöttem,hogy addig fogom bebeszélni magamnak,hogy nincsen szükségem arra,hogy barátnőm legyen én,hogy úgysem érdeklek egyetlen egy lányt sem ameddig el nem fogom hinni véglegesen.


# 14/19: Valószínű,hogy rám van írva mivel a legjobb barátom már nagyon sokszor mondta nekem,hogy látszik rajtam,hogy nagyon kedvetlen vagyok és ,hogy nincsen velem valami rendben. Már olyat is mondtak,hogy látszik rajtam az,hogy szigorú vagyok pedig ez nem igaz.


#18/19: "Én azt gondolom, inkább fel akarod magadra hívni a figyelmet." Egyáltalán nem akarom felhívni magamra a figyelmet. Most nagyon őszintén nekem mivel lenne jobb? Mert úgy gondolom,hogy semmivel sem. Egyáltalán nem akarom azt,hogy bárki is megsajnáljon vagy azt,hogy a középpontban legyen.


# 19/19: "Menő arcnak" születni kell. Neked nem jött össze." Engem egyáltalán nem érdekel.

2017. dec. 20. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!