Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szemezgetnek így, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemezgetnek így, mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy a hétköznapi tevékenységeim során összeakad a tekintetem néhány lánnyal. Többször is előfordult már ugyan ezekkel a lányokkal, szóval nem egyszeri szemezgetésekről van szó. (Egymástól teljesen független esetekről van szó, semmi közük a lányoknak egymáshoz.) Számomra ez elég lenne ahhoz, hogy kezdeményezzek, DE kivétel nélkül minden esetben van egy bökkenő. Mindegyik egy vagy több barátnőjével van egyfolytában, esetleg valami sráccal akiről nem lehet megmondani, hogy a testvére, a pasija vagy a haverja.


Miért szemezgetnek így? Vagy, ha már csinálják és akarnak is valamit akkor miért nem teremtenek egy olyan helyzetet, hogy oda lehessen menni? Az egy dolog, hogy erőt veszek magamon és valószínűleg valami csetlő-botló szöveggel odamegyek (nincs betanult dumám, nem olyan vagyok) EGYHEZ, de nem úgy, hogy a barátnője vagy valami srác is ott van vele.


Nem fér a fejembe.


2017. dec. 21. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szemeznek? Ha valaki furán viselkedik, én is többször ránézek, ez nem szemezés.
2017. dec. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sokáig azt hittem jelent valamit, de mióta rájöttem, hogy én is szemezgetek unalmamban még az idős nagynénikkel is, akiktől semmit nem akarok, rájöttem, hogy mennyire jelentéktelen. Csak akkor voltam biztos a dolgomban, ha közelebb jött, vagy megszólított és látszott rajta az érdeklődés, egy mosoly, a többi sajnos nem jelent semmit, bármit bele lehet mesélni szerintem.
2017. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azért kezdeményeznék csoportan is...
2017. dec. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nezelodnek. En is szoktam, attol fuggetlenul, hogy masokkal vagyok, es ha epp visszanez az, akit epp nezek, azt akar szemezesnek is lehetne hivni, kiveve, hogy nem az, mert csak random bameszkodtam.
2017. dec. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor mimdegy, nem foglalkozok velük. Az lesz a legegyszerűbb. :)
2017. dec. 21. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Csapda. Beleéled magad, aztán sárba tapossák az önbizalmad.
2017. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezek a lányok voltak az utolsó reményeim az ismerkedésre, de szerintem is tárgytalan, gázos ügy ez így.

Az életvitelem miatt nem találkozok nőkkel. Mindössze néhány van a környzezetemben, de többségük túlsúlyos vagy nagyon nem tetszik. Egy van aki talán kicsit megmozgat, de nem az igazi, ráadásul nem is nagyon veszi a lapot amikor próbálok vele flörtölni. A másik tipikus eset, hogy barátjuk van...

Szórakozóhelyekre nem járok, nem érdekelnek a pitsa rázós csajok. Jobb kocsmákban vagy kávézókban meg szintén csoportosan szoktak üldögélni és hahotázni.


Tárkeresőzni nem szeretnék, főleg nem Tinderezni.


Mindegy, eddig is elvoltam magam, szerintem továbbra is menni fog.

2017. dec. 21. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami még jobb, amikor pasival van és úgyis nézeget. :D


Én pasiként, ha valaki nem tetszik, vagy nem szimpatikus, akkor nem nézegetem. Viszont nőknél hogy van ez? Ki tudja? :D

2017. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nőként írom hogy általában mi nők sem nézunk csak úgy akkárkit vagyis jó ránézek arra az illetőre,de nem több másodpercekig szóval ha több ideig néz/nézznek akkor ott valószinűleg van valami ok..😏
2017. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!