Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Penzugyes, marketinges, kozgazdasz csajokkal milyenek a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy penzügyeskent vegzett lakotarsam, aki emlitette nem tudna komolyabb kapcsolatot elkepzelni kb egyikükkel sem, mert annyira karrieristak, hogy nem tudna elvisleni ezt a tulajdonsagukat. Illetöleg gondolom csak olyannak ajanlana öket komoly kapcsira akiknel ez nem problema.

Velemenyek, ellenvelemenyek?



2017. dec. 23. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden marketinges, pénzügyes, stb. egyforma, mind ugyanúgy gondolkodik. Istenem!
2017. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván nem mind, de való igaz, hogy a legtöbb karrierista, amiért meg is tesz bármit, szal a főnöknek a legtöbb tuti megvan


Mellé egyébként se hűségesek

2017. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En penzugyesnek tanulok, de attol meg nem fekudnek ala a fonokoknek. Vannak ambicioim,de mertekkel. :)
2017. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ennyire predesztinálja az embert az, hogy mit tanult az egyetemen? Azoknak is csak két mellük és egy pin@juk van, úgyhogy nem kell őket külön állatfajnak tekinteni.
2017. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Elég ambiciózus, karrierista csajok, akiknek magasabban van az ingerküszöbük, mint más csajoknak. Az sem véletlen, hogy az ilyen pénzügyi képzéseken rengeteg csaj van. Szeretik a pénzt/csillogást és azt a legkönnyebb úton szeretnék elérni egy közgazdász/nemzetközi gazdálkodás diplomával. Mérnökként/informatikusként túl sokat kellene tanulni relatíve szerényebb fizetésért. Egy BCE-s csaj - ha mellé még csinos is - a diploma megszerzése után 2-3 évvel olyan életszínvonalat képes elérni, amire minden golddigger csaj álmodik. Cserébe viszont csak a főnökökkel/mecénásokkal kell "jóban" lenni és utána saját maguknak is ki tudják taposni a gazdagság felé vezető utat. Csak akkor van esélyed náluk, ha anyagilag te is ott vagy abban a körben, amire vágynak (prémiumkocsi, ígéretes karrier, jó fizetés és rövid időn belül saját lakás).
2017. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
En ismerek egyet. Karrierista es kizarolag olyan pasit keres, aki szinten az.
2017. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
Számítóak. :-)
2017. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
En pl eleg jofej vagyok 😁
2017. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most pénzügyes, vagy marketinges?

Minegyik képzésben oktatok, de ilyesmi nem téma sehol.

Bármilyen szakmájú lehet ostoba és kedves is

2017. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem feküdtem ki a pozicióm, mégis. Ellenben sokat dolgoztam, ls tanultam és tanulok most is.

Nem hencegek vele, nem ez határoz meg engem, mert elsőre de századszorra se mondod meg rólam, hogy mit dolgozok,milyen pozícióban. Azért mert ezt a pályát választottam, miért ne lehetnék csak egy mosolygós egyszerű nő?

A munkahely szrságai odabent maradnak, amikor kilépek az irodából és nem a Nav határidőn kívül más miatt egy percig sem maradok bent. És képzeld családom van, akikhez hazajövök. Az, hogy titeket díszlibákkal fúj össze a szél a ti bajotok

2017. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!