Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lemondtam a randit, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam a randit, szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Egy sráccal már ideje ismerősök vagyunk, régebben beszélgettünk, de ellaposodott. Most az ünnepek kapcsán megint rám írt, szóba jött, hogy mennyi ideje ismerem, de sosem találkoztunk. Megbeszéltünk egy randit két ünnep közé, ennek már egy hete... Az óta egy r*hadt betűt nem írt... Én pedig ma lemondtam a randit, hogy így ne találkozzunk inkább, ha nem képes velem beszélgetni és le sem sz*r, mióta megbeszéltük... Nem igaz, hogy egy szóra nem volt képes méltatni azóta, de "alig várja" a randit!
2017. dec. 25. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Korotok?


Lehet, hogy csak ezt tanulta,azt hitte így tart izgalomban.


Igazából mostmá mindegy, hogy igazad volt e vagy sem.

2017. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Hááát... nem.értem miért? Mit kéne még trécselni ha ugyis találkoztok? Én ilyenkor ráírtam a pasira hogy akkor még talizzunk? Visszaírt hogy persze, nem jött közbe semmi, várlak. Ilyenen ne sértődj már be.
2017. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Te esetleg írtál neki valamit? Merthogy ennyi erővel ő is lemondhatta volna a randevút, mondván, hogy te se bagóztál rá azóta.


Komolyan nem értem az ilyen ostoba, idétlen játszmázást.

2017. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Ez tök normális dolog. Minek beszélgetni amíg nem találkoztatok? Mármint oké, tökjó, meg minden, de ha nem vagy különlegesen jó beszélgető partner, tényleg "fölösleges" írogatni egymásnak találkozó nélkül.

Ki fogyott a témából / fél, hogy hamar abba marad a beszélgetés / nem akarja elrontani / taktikázott ... és még hasonlók.

Tényleg nem kiakadásra méltó dolog, ha akarsz vele beszélgetni, nyugodtan írj rá, én kiakadnék ha mindig nekem kéne a csajra írni. Egyszer megteszem, mint kezdeményezés, de utána elvárom, hogy ő keressen.

Persze miután kialakul "valami", kölcsönösen keressük egymást, de alapjáraton a lány dolga érdeklődést mutatni az udvarlás felé..

2017. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Ez egyfajta vonzalomkeltő játszma ,nagyon sokszor bejön..Nálad akkor pont nem vált be.


De általában ha sokat kapar, írkál egy srác ,akkor azért van lekoptatva mert papucs és nagyon tapad. Szóval nehéz olyan játékban nyerni ahol állandóan random változóak a szabályok.

2017. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Sokan itt rontják el, hogy mindent megbeszélnek a neten, kitárgyalják azokat a témákat is, amiknek személyesen van meg a varázsuk. Igaza van a srácnak abból a szempontból, hogy nem akar neten kommunikálni, ha úgyis találkoztok. Manapság olyan lusták az emberek találkozni, hogy az valami hihetetlen. Ha meg azt szeretné valaki és nem a neten él, akkor meg besértődnek rajta vagy kifogásokat keres a másik ember. Fura...
2017. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Voltam már ilyen helyzetben, és ezért megértelek Kérdező. Én pl. lemondtam, és a mai napig nem bántam meg. Sokan azt gondolják, hogy non-stop csevegésre vágyom, mielőtt a találkozás megtörténne, holott csak egy két üzenetváltásra lett volna szükség, ami tartja a kellő izgalmat és fokozza a várakozást a szemlélyes kontaktálásig. De így, ez befulladt. Vannak ilyen férfiak, de ez inkább stílusbeli különbség, nemtől függetlenül.
2017. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

21 és 23 évesek vagyunk. Írtam én is, de csak 2 szót válaszolt, utána napokig semmi, amíg ma nem mondtam, hogy na jó, ennek így nincs értelme.


Az a baj, hogy nem megy nekem, hogy bárkivel bízzak abban, hogy majd menni fog a beszélgetés személyesen, ha egyszer semmi kecsegtető nem volt az online csevelyünkben sem. Korábban is igyekeztem, dobtam fel témákat, írtam kicsit bővebben is dolgokat, de volt, hogy csak egy ":)" és egy "igen" volt a válasz. Kicsit reménykedtem, hogy most a lájkolgatáson és a randira híváson kívül valami komolyabbra is képes...

2017. dec. 25. 21:43
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Mert ilyen kis beszédes vagy?

A lánykák többsége válaszol hasonlóan, egy 3 soros üzenetre 3 szóval. "mit csinálsz szabadidödben? - sorozatozok , melyik a kedvenc sorid? - xy"

Nyilván nem a legjobb példa, de az ilyen beszélgetések miatt nekem is hamar elmegy a kedvem a leányzótól, hiába tudok minden témáról beszélgetni, jól fogalmazni, érdeklődést mutatni, véleményt adni, ha egyszerűen egy új témafelvezetés nélkül képtelen a rendes kommunikációra, a kérdést követően ugyanúgy 2 szavas válasz, est ismételgetve. Szörnyű.

Ha ilyen kis nyomi a srác, ne is akarj vele találkozni ugy tbh

21f

2017. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

2. válaszolóval egyetértek.

Én se szoktam chatelni azzal a nővel akivel randizni fogok. Chateljek vele egész nap? És akkor randin miről fogok beszélni vele?:D

Csak előtte 1-2 nappal ráírok végső egyeztetés miatt és ennyi.

Szerintem nem vesztett sokat a srác veled.

2017. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!