Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet normális fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normális fiút találni, aki kedves és szerény és aranyos, csendes, félénk? Vagy lehet, hogy ilyen nem létezik?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 19:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%
Akkor vannak még kivételek 😉
2017. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
70%
Csak ilyen van itt nem tudtad?
2017. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
25%

Pontosan mire kell neked egy ilyen fiú?

Én bunkó vagyok, gyakran játszom viccből a beképzeltet, mogorva, csendes (ez stimmel, már amikor) és félénk (amíg nem tudom mit akar a lány pontosan addig félénk vagyok).

Én létezem és, ha tetszel akkor szívesen lefekszem veled. Ha nem akkor nem, keresgélj tovább.

2017. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
33%

Tutyimutyi jelzővel kísérve úgy kivágás, csak úgy zörög. Esetleg minden második határozottabb kanra nyála csorgatva itt spammolnád, hogy mennyire össze vagy zavarodva. :D

31/f

2017. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
49%
Vannak igen de hiába ha a kutyának sem kelle...pedig azt mondják nem is vagyok csúnya..(1)
2017. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, mire használják az emberek - leginkább a nőnemű lények - az ilyen fiúkat? Arra, hogy megalázzák őket.
2017. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
86%
A normálisságomat illetően vannak kételyeim, az viszont valószínűleg nem véletlen, hogy sikerélményekről nem nagyon számolhatnék be. Eleve ritkán szoktam tetszeni bárkinek is, nem is igen érdeklődnek irántam, vagy csak barátnak kellenék, vagy még annak sem, mert a barátságot is csak hazudják, és maguktól nem keresnének, pedig előtte meg azt mondják, hogy fontos vagyok nekik. Néha talán lehetett volna esélyem egy s másra, csak elbénáztam, pedig pár lány hagyta simogatni magát, csak nem tudtam, hogyan tovább, és attól is féltem, hogy ha jobban megismernek, akkor kiábrándulnak belőlem, és rágörcsöltem. Viszont ők voltak kevesebben, a többség semmit sem lát(ott) bennem, és inkább csak negatívumot látott mindenben, ezért én már kezdem feladni az egészet, és ott tartok, hogy be kell rendezkednem az egyedüllétre.
2017. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
90%
Én sajnos még nem találtam ilyet.
2017. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
82%

Nézz körül a környezetedben, iskolában, egyetemen, munkahelyen, buliban, szórakozóhelyeken, boltban és ha egy félénk srávot látsz, akkir megraláltad.


Viszont arra ügyelj, hogy érzékenyebbek, bizonytalanabbak, félénkek, szóval ne rohand le őket, akkor csak jobban bezárkóznak.

Türelmesen, lassan, fokozatosan közeledj, vezesd, bátorítsd, hogy kinyíljon, finoman de ugyanakkor határozottan és egyértelműen, hogy ne legyen bizonytalanságban.


Szóval nem lesz könnyű, ezért csak akkor keress ilyet, ha komolyan gondolod és van elég türelmed hozzá. Különben mivel érzékenyek csak ártana az önbecsülésüknek ha nem sikerülne és még félénkebb, csendesebbek, zárkózottabbak lesznek.

2017. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
40%
Sokat beszélek és félénk sem vagyok. Bocsi.
2017. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!