Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet normális fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normális fiút találni, aki kedves és szerény és aranyos, csendes, félénk? Vagy lehet, hogy ilyen nem létezik?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 19:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Vagyok, bár már nem fiú, hanem férfi...
2017. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
91%
had idézzem töri tanárom egyik gyakran ismételt mondatát: "Ez egy provokatív kérdés"
2017. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Judit58 ***** válasza:
88%

nem tudom ki vagy és hol élsz! vigyázz h mit kívánsz mert megkapod!

Az én ideálom a magas vékony diplomás okos férfi volt. Na megkaptam... totál szenvedés. Életem nagy szerelme fiatal erős, hatalmas mit egy három ajtós szekrény, rámaenős afressziv, tisztességes okos...

Azért írom eszt mert nem tudod mi- ki fog boldoggá tenni.. adj esély és rád talál:)

sok szerencsét.

2017. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2017. dec. 30. 10:02
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhil, itt is. De a gyakorlatban 1 nőnek se kell ilyen, hanem inkább az ellenkezője.
2017. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 jácint78 válasza:

Szia... egy kedves szereny csendes felenk stb szemely? Fiuban.. ez nehez... kedves lehet de ha csendes az unalmas lehet..szereny lehet de mit tud felmutatni hosszu tavon.. felenk ez is veszelyes palast..neked olyan kell aki mellett biztonsagban erzed magad es csupa kellemes meglepetes t nyujt meg sem erzed hogy mas utan szaglaszik.. neked kell ilyenne nevelni es elfogadni finomitgatni husegesen tamogatni.. talan rossz peldakat lattal kornyezetedben.. engedd kozel azt aki erzekeny es vidam...

Te magadat varod az idealodat.. nem a valosag szebb izgalmasabb a meseknel... csabitani 100 ezeret de szeretni csak egyet lehet...

2022. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!