Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mely nemzet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mely nemzet vagy régió nőit tartjátok a legszebbnek?

Figyelt kérdés

Szerintem bár szépek a magyar nők, ez kétségtelen, de aki ezt szajkózza folyton, abból leginkább a patriotizmus beszél("Hajrá, magyarok!"), szóval túlzásokba nem szabad esni. A világszépe-versenyeken mégsem szerepelnek jól, viszont a dél-amerikaiak(Venezuela, Kolumbia, stb.) mindig. Sok szép nő van az oroszoknál és a skandinávoknál is, a brit vagy a német nők pedig közmondásosan csúnyák.


Nektek mely nemzet női testesítik meg az igazi szépséget?



2017. dec. 30. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Táj 😍
2017. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 A thai-okkal vigyázni kell, ezt a Másnaposok 2. részéből megtudhattuk :DDD
2017. dec. 30. 15:45
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Orosz. Szép arcuk van és nagy mellük.
2017. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A szépségversenyeken jól teljesítő nők többnyire maximum átlagosak számomra, nekem teljesen más az ízlésem.

A magyar nők között tényleg sok a szép, de a (főleg keleti) szláv lányok viszik a prímet, szerintem. Mindenesetre ilyen téren sokkal jobban állunk, mint Nyugat-Európa.

2017. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de én mégis a magyar nőket emelném ki. Jártam már sok helyen, de....sok szép nő van az oroszoknál és a franciáknál is.
2017. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Diavolino44 ***** válasza:

Ez leginkabb izles kerdese, kinek mi jon be.

Te emlitetted a del-amerikai noket, nekem kb a listam vegen van a Jennifer Lopez, Shakira kinezetu nok, naluk csak a fekete nok azok akik tenyleg az utolsok. Ettol fuggetlenul, lattam mar szep afrikai not, csak pl 1000bol egy.

A lista kozepen vannak az azsia, foleg mongol, vietnam, japan nok.

Elokello helyen a magyarok, lengyelek, danok, stb ertsd kozep es eszak Europa. De az Orosz regio, de leginkabb a lett, litvan csajok azok ahol kapkodom a fejem, hogy Uristen ez a paradicsom. Egyszer voltam egy litvan hazi buliba. Mind az 5 lany mintha instagramm modell lett volna.

2017. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem úgy általában a kelet-európaiak. Legyen az cseh, szlovák, orosz, vagy éppen magyar.
2017. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kiemelkedő szépségek mindenütt vannak, de eddigi tapasztalataim alapján az oroszoknál az átlag is eléggé magasan van.

Attól még az én szememnek a kelet-ázsiai lányok is kedvesek (nem, thaiföldivel még nem volt dolgom).

2017. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Az orosz pasik lubickolnak, ez tény és való.
2017. dec. 30. 16:11
 10/18 anonim ***** válasza:
Brazil :)
2017. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!