Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mely nemzet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mely nemzet vagy régió nőit tartjátok a legszebbnek?

Figyelt kérdés

Szerintem bár szépek a magyar nők, ez kétségtelen, de aki ezt szajkózza folyton, abból leginkább a patriotizmus beszél("Hajrá, magyarok!"), szóval túlzásokba nem szabad esni. A világszépe-versenyeken mégsem szerepelnek jól, viszont a dél-amerikaiak(Venezuela, Kolumbia, stb.) mindig. Sok szép nő van az oroszoknál és a skandinávoknál is, a brit vagy a német nők pedig közmondásosan csúnyák.


Nektek mely nemzet női testesítik meg az igazi szépséget?



2017. dec. 30. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Annyian mondják hogy nyugat európaban ,nincsenek szép nők ,vagy átlagosan kevesebb de én nem ezt tapasztaltam nő létemre amikor kinn voltam pl angliában.
2017. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

én azt nem értem, aki az oroszokat tartja a legszebbnek. oroszország kibszott nagy, és legnagyobb része putri, az ott élők pedig igénytelenek és rondák. szóval ilyen gazdag fővárosi orosz nők oké, de az nem az átlag orosz.

akik között arányaiban sok a szép, azok a szlávok. a szláv nők jól szoktak kinézni. esetleg skandinávok, meg ahol egészségesen táplálkoznak és jó az életszínvonal. :D

2017. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A szépségversenyek rohadtul nem relevánsak, mert ma már teleszőtte az egész "szépségkirálynő-ipart" a polkorrektség/antirasszizmus. Milyen érdekes, hogy mindig egy sötét bőrű dél-amerikai kormosképű vagy anorexiás fülöp-szigeteki nyeri ezeket a versenyeket a szőkék és fehérek meg szinte sosem kerülnek be az első háromba (ha be is kerülnek, akkor is jellegtelen kikent műanyagbabák). Meg a szépség amúgy sem egyenlő a szexuális vonzalommal. Amúgy szerintem nincs kifejezetten "jócsaj nagyhatalom". Inkább arról lehet beszélni, hogy hol van arányosan több szép/vonzó nő. Ezen a téren pedig a szláv országok vezetnek (csehek/ukránok/oroszok). Érzéki hamvas fehér szépségek formás cicikkel és vékony/sportos alkattal. Régebben a németek is jók voltam, viszont ma már nagyon kevert népség lett (nem jó értelemben). Az angolok mindig belterjesek voltak, a spanyolok/olaszok meg nekem túl cig****sak.
2017. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#12: a legszebb orosz lány, akit valaha láttam, egy Kazany melletti kis faluból származik.
2017. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"#12: a legszebb orosz lány, akit valaha láttam, egy Kazany melletti kis faluból származik."


"Kazán város az Orosz Föderációban, Tatárföld fővárosa. Oroszország hetedik legnépesebb városa. Kazán az ország egyik legrégibb települése, Szamara mellett a középső-volgai régió fontos kulturális, oktatási, politikai, pénzügyi, kereskedelmi és gazdasági központja.

Kazan igazi diákváros, ahol több egyetem, akadémia található több mint 140000 diákkal.

A város kulturális élete is igen gazdag, amiről opera, több színház, hangversenyterem gondoskodik. Ezeken kívül több múzeum is látogatható."

2017. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor is a magyar. :)
2017. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még az összest nem láttam, de az orosz, ukrán, számi nők ott vannak a topon.
2017. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Japán, magyar, szláv és skandináv lányok.
2017. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!