Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az sok férfinál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sok férfinál, hogyha savanyú ábrázattal, letörve látnak egy nőt, akkor célozgatnak rá, hogy biztos a szexhiány miatt ilyen?

Figyelt kérdés
Ezeket a kifejezéseket már biztos hallottátok: "baxatlan 3,14cha", "csak egy jó dugás kéne neki" és hasonlók. Miért gondolják egyből azt, hogy biztos a szexhiány miatt van rosszkedve? Vagy ez valamiféle új keletű, gúnyos "pasihumor"? Mert marhára nem vicces...

2017. dec. 30. 20:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%
A szemészeten ültem, feldagadt, vörös, gennyező szemmel, egy idősebb férfi ilyet szól, "tudod, mi gyógyítaná meg? A pasizás."
2017. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
21%

Akármiylen hülyén hangzik, van alapja. ;)

Férfiaknál és nőknél is.


A tartós szexmegvonástól a férfiak frusztráltak lesznek, és a nők is sokszor.

N

2017. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
6%

A tartós szexmegvonástól a férfiak frusztráltak lesznek, és a nők is sokszor.


akkor mért várjátok el a 40 éves szüzektől hogy nehisztizzenek gyk-n?

2017. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
Mert egyszerűbb ezt mondaniuk, mint kideríteni a probléma valódi forrását.Tovább nem mindenkinek terjed az IO-ja.
2017. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
De ha ettől mufurcok, elég lenne maszturbálni. Tuti az orgazmus.
2017. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
51%
ezek végtelenül egyszerű férfiak.
2017. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
11%

De ha ettől mufurcok, elég lenne maszturbálni. Tuti az orgazmus.


szerinted nem szoktak?nelegyél fogyi,de annál jobb nem lehet mikor egy lány fényesre nyalja a gojóid

2017. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%
Nőkről beszéltem, mert a pasiknál alap az orgazmus. Én honnan veszed, hogy ha van barátnőd, az nyalja a heréidet?
2017. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

Nőkről beszéltem, mert a pasiknál alap az orgazmus. Én honnan veszed, hogy ha van barátnőd, az nyalja a heréidet?


1.a lányok 99 % a megteszi a fickójának,nem azért mert szeretik a takony tejet hanem mert fél hogy a ficko másik csajt keres

2017. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

2.nem csak komoly kapcsolat létezik,

szerinted mért akarnak annyian bacni?mert annyira rossz dolog?ezt csak a gyk-s apácák mondják,állatnak álítsák be azt aki nem él rómeó és júlia módjára

2017. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!