Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az sok férfinál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sok férfinál, hogyha savanyú ábrázattal, letörve látnak egy nőt, akkor célozgatnak rá, hogy biztos a szexhiány miatt ilyen?

Figyelt kérdés
Ezeket a kifejezéseket már biztos hallottátok: "baxatlan 3,14cha", "csak egy jó dugás kéne neki" és hasonlók. Miért gondolják egyből azt, hogy biztos a szexhiány miatt van rosszkedve? Vagy ez valamiféle új keletű, gúnyos "pasihumor"? Mert marhára nem vicces...

2017. dec. 30. 20:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%
Aha.
2017. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sok a hülye férfi, érdekes én megvagyok szex nélkül, igaz, nem is ismerkedem, mert hát sokszor az idióta pasik miatt engem is ellenszenvvel fogadnak, így meg megette a fene.
2017. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Lehet, inkább kérdezőnek kellene jobban megválogatnia a társaságát... ;)
2017. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
38%

Azért, mert ez van.

Rengeteg debil, félidióta nő van, akik kis ártatlan angyalkának hiszik önmagukat, aztán a szexuális életük egy nagy 0, azt hiszik ez a normális, és bármilyen közeledésre elkezdenek hisztérikázni, meg bunkó férfiazni.

Igen, bzmeg, pasihumor, idióta liba.

2017. dec. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ó,régen is mondták,hogy baxatlan vénlány.

Nőként kicsit hímsoviniszta leszek,de valamennyi alapja azért van ennek,na. Tud a szexhiány mindkét nemnél nem kevés frusztrációt okozni,még a nőknél is.

Csak egyéb más gondja is lehet az embernek e mögött,nem csak szex.

2017. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Özür Dilerim jól mondja csak egx paraszt nyilatkozik így. Egy normalis férfi nem ejt ki ilyet a száján.

Mint itt egy hasonló hozzászóló.

Jah és ha azért is van ilyen, na ilyen paraszttal sem elégítettném ki magam XD sőt szóba sem állnék egy ilyennel. Nemhogy egy ilyen hozzámérjen.

2017. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

De ez... most komolyan. Sokkal többször van velem, hogy azért vagyok "savanyú", mert éhes vagyok, szomjas vagyok, fáradt vagyok. Ezt miért nem mondják? "Alváshiányos pitsa." És legtöbb megoldható. Eszel, iszol, pihensz, maszturbálsz.


De sok pasi van, aki azt hiszi, a farka valamilyen hangulatjavító varázspálca.

2017. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27 igen igen

Csak használni is tudni kell, ha már itt tartunk. Egyeseknél jellemző az a mondás, hogy nagyobb a "füstje,mint a lángja"

2017. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!