Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok - introvertált személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok - introvertált személyiséggel, kevés fizetéssel, meg hasonló baromsággal takarózó - pasi miért nem bírja felfogni, hogy a nőket csak az alkat és a magasság érdekli?

Figyelt kérdés
Mert ha nem a külsővel kapcsolatos panaszkodás megy itt (ami viszont teljesen jogos), akkor ilyen ostoba indokokat lehet olvasni, miközben én azt veszem észre, hogy sok diplomás csinos csajnak nem is annyira derogál egy kevésbé iskolázott (de azért nem 100-150k-t kereső) vagy szende/nyuszi pasival együtt lenni miközben az illető pasi átlagon felüli paraméterekkel rendelkezik (magas, izmos, jóképű). Ezzel szemben rengeteg olyan értelmiségi, diplomás és elég sokat kereső viszont alacsony és vékony férfi ismerősöm van, akiket a mai napig magányosan látok utazgatni a Lexus-ukban/A6-os Audijukban és amikor beszélek velük, akkor szembesülök azzal, hogy ők is szenvednek a társkeresésben. Hiába a jó fizetés és egzisztencia, ha külsőre nem ütik meg a szintet, akkor ugyanúgy egyedül tengetik az életüket a drága kertvárosi lakásukban, mint más egy belvárosi társasházban vagy egyetemistaként a kollégiumban. Azt veszem észre, hogy a nők manapság nem is annyira a pénz alapján mérlegelnek (ha nincs nagy különbség X és Y pasi fizetése között), főleg, hogy mostanság egy képzettebb szakmunkás is kereshet annyit (főleg vállalkozásban), mint egy diplomás szakember. Viszont továbbra is nagyon fontos, hogy ne legyél alacsony (175 alatt) vagy vékony illetve dagadt meg persze előnytelen arcú. Én még egyetemista vagyok, de nagyon jól látom ezeket a tendenciákat és alacsony pasiként sajnos én sem jósolok magamnak szebb jövőt úgy, hogy jelenleg is szűz vagyok. Megkockáztatom, hogy a nőknek sokkal fontosabb a pasi külseje, mint fordítva, de cáfoljatok rám, ha tudtok!

2018. jan. 1. 20:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%

#8 Ja és hosszúkás fejű,egyenes nagy orrú,vastag szájú voltam.Mennyit gúnyoltak és vertek a többiek a suliban!Aztán elkezdtem sportolni.

Ja meg azt is mondták hogy arrogáns vagyok(idős gazdag férfi akinek dolgoztam)Meg túl jófiú(fiatal nő)

I don't give a shit.

2018. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
81%
Ezeknek a kérdéseknek külön kategória kéne, napi sírám cimmel.
2018. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
#12 He he igazad van!
2018. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%
Erre mit lehet mondani? Akkor gyúrd ki magad, és menj el egy magasító műtétre.
2018. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
4%

A nők valóban nagyon felszínesek, a fiatal nők saccra 90%-ban a külső alapján döntenek, ha a maradék 10%-ban fel tudsz mutatni valami rendkívülit (különleges humorod van, híres vagy, stb.), akkor még van esélyed, de erre kevés férfi képes. A fiatal férfiak helyzetét még külön nehezíti, hogy a korukbeli nőkért óriási a verseny, így azok simán megtehetik, hogy kiválogassák a legjobban kinéző férfiakat.


Viszont abban nem értek egyet, hogy a magasság és az alkat lenne a legfontosabb. Ha megvan egy bizonyos magasságod, mindennél fontosabb, hogy jóképű legyél, a többi már csak plusz. Ha nem vagy jóképű, a magasságod sem segít rajtad sokat, hacsak nincsen extra jó tested.


És azt tartsd mindig szem előtt, hogy a nőket csak egy bizonyos korig rajongják körbe, ők csak addig válogathatnak ennyire. Előbb vagy utóbb szinte minden nő arra kényszerül, hogy olyan férfivel álljon össze, aki korábban szóba sem kerülhetett, főleg mivel egyre inkább az anyagiakra kénytelenek hangsúlyt fektetni, a külső kárára.

2018. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
4%
3#, 12# ez nálatok valami kényszer, hogy ennyire a világgá kell kürtölnötök, hogy egy huncut szót sem tudtok a témához szólni?
2018. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
78%

Akkor én most leülök ide és megvárom, amíg a sikertelen férfiak nem úgy állnak a nőkhöz, mint egy másik fajhoz, aki olyan buta, hogy azt sem tudja, mit akar, és amit mond, azt figyelmen kívül kell hagyni, mert úgy is csak badarság.


Tudjátok, mit látok? Vagytok itt az oldalon mondjuk 20-an, férfiak, akiknek eléggé kisiklott az életük, vagy kisiklófélben van. Elkezditek egymást támogatni és gerjeszteni és egymásnak találtok ki a nőkről és a normális, életszagú férfitársaitokról emeletes baromságokat. Ha egy normális ember pedig idetéved és megkísérli, hogy a való életből villantson nektek egy darabot, felrántjátok a szemellenzőt, megy a piros kéz és a hurrogás, újabb önvédő kifogások kersésével, amit a hasonlóan gyenge szellemi színvonalon mozgó pajtijaitok meg is erősítenek.


Tudjátok, amíg a kis bűvköreitekben ilyen jól elvagytok, egyrészt nem is érdemeltek társat, másrészt a világért sem akarom sem én, sem a többiek (akik gyakorlottabbak az oldalon) megzavarni ezt a kellemes kis elfoglaltságot és megtéríteni. Aztán majd meglátjuk, észhez tértek-e valaha, amíg azok, akik ezt megteszik, már rég a kedvesüket ölelgetik a gyereküket az ölükben tartva. Ilyen sekélyes gondolkodással az is csoda, hogy valaki az élet többi területén boldogul... Ha tudnátok és megértenétek, mennyi minden befolyásol minket (és benneteket is) egy jó döntés meghozatalában párválasztás szempontjából, a GYK Társkeresési problémák témakörét belepné a pókháló. Ennek az egésznek annyi a haszna, hogy amíg tudtok magatoknak gyártani egy újabb indokot, amire nyalogathatjátok a sebeteket, addig elég sok a látogatója az oldalnak.


A külső fontos. Az ember része, úgy, mint a belső. Nem tudod a kettőt egymásról leválasztani, ezt el kellene fogadni és elfelejteni az olyan illúziókat, hogy normális ember csak az egyiket vagy csak a másikat figyelembevéve majd elfogad titeket. De nem úgy, ahogy azt ti gondoljátok, nem a megváltoztathatatlan tulajdonságok szintjén, hanem úgy, hogy gyakorlatilag mindkettő ti magatok vagytok és mindkettővel ti magatokat kommunikáljátok. Ha nem megy ez a kommunikáció megfelelően, vagy megy, de amit látunk, az kellene a fenének, akkor abból nem lesz semmi. Szerelem főleg.

2018. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
69%

Birom ezt a kérdéskört:

Egy szűz pasi feltesz egy siránkozós kérdést amiben olyan állítások vannak aminek semmi köze a valósághoz.

Erre a többi szüz siránkozó kisfió nagy szakrételemmel és életbölcsességgel telve hiteles választ ad.

A sirós rivós kérdésekre adott válaszok mind ugyanazok.

2018. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
14%

Kedves áfonya, aki itt van szűz férfi és "siránkozik" az nem véletlenül jutott idáig. 20-30 éves koráig ha az embernek nincs valaki az életébe aki egyszer mondja, hogy szeretlek meg kívánlak akkor ne csodálkozz azon, hogy a lejtő szélére keveredik.

Ezek után olyan csorba esik az illető személyiségén, hogy mindenben magát csak utálni fogja és a rosszat meglátni.

Ahh menjetek ti a nem mondom hova... Akivel minden megfelelő időben megtörtént az ezt nem tudja megérteni, nem bírjátok felfogni???

Igen, itt vagyok én is 20 évesen és rosszul esik. A negatív élmények miatt már nem merek tenni semmit aminek egy nőhöz is köze lehet. Ők pedig hozzám nem fognak jönni. Látod, érzed? Ördögi kör.

Örülj, hogy veled minden rendben, az ilyen válaszokkal csak még jobban lehúzol mindenkit, ölelgeti a párját meg a karjában tartja a gyerekét. Nem kívánom, hogy átéld milyen ezeket olvasni úgy, hogy tudod örökre magadba fogsz feküdni az ágyba.

Már azt sem tudnám elhinni, ha valakinek netalán kellenék is.

Menj inkább csókolgasd a párod és örülj neki, hogy nem ilyen szerencsétlen mint mi!

2018. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
89%
És akkor az a megoldás, hogy idióta, életszerűtlen elméletekkel hergelitek egymást (és az oldal látogatóit) naphosszat, ahelyett hogy szakember segítségét kérnétek vagy legalább elolvasnátok néhány önfejlesztő könyvet?
2018. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!