Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok - introvertált személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok - introvertált személyiséggel, kevés fizetéssel, meg hasonló baromsággal takarózó - pasi miért nem bírja felfogni, hogy a nőket csak az alkat és a magasság érdekli?

Figyelt kérdés
Mert ha nem a külsővel kapcsolatos panaszkodás megy itt (ami viszont teljesen jogos), akkor ilyen ostoba indokokat lehet olvasni, miközben én azt veszem észre, hogy sok diplomás csinos csajnak nem is annyira derogál egy kevésbé iskolázott (de azért nem 100-150k-t kereső) vagy szende/nyuszi pasival együtt lenni miközben az illető pasi átlagon felüli paraméterekkel rendelkezik (magas, izmos, jóképű). Ezzel szemben rengeteg olyan értelmiségi, diplomás és elég sokat kereső viszont alacsony és vékony férfi ismerősöm van, akiket a mai napig magányosan látok utazgatni a Lexus-ukban/A6-os Audijukban és amikor beszélek velük, akkor szembesülök azzal, hogy ők is szenvednek a társkeresésben. Hiába a jó fizetés és egzisztencia, ha külsőre nem ütik meg a szintet, akkor ugyanúgy egyedül tengetik az életüket a drága kertvárosi lakásukban, mint más egy belvárosi társasházban vagy egyetemistaként a kollégiumban. Azt veszem észre, hogy a nők manapság nem is annyira a pénz alapján mérlegelnek (ha nincs nagy különbség X és Y pasi fizetése között), főleg, hogy mostanság egy képzettebb szakmunkás is kereshet annyit (főleg vállalkozásban), mint egy diplomás szakember. Viszont továbbra is nagyon fontos, hogy ne legyél alacsony (175 alatt) vagy vékony illetve dagadt meg persze előnytelen arcú. Én még egyetemista vagyok, de nagyon jól látom ezeket a tendenciákat és alacsony pasiként sajnos én sem jósolok magamnak szebb jövőt úgy, hogy jelenleg is szűz vagyok. Megkockáztatom, hogy a nőknek sokkal fontosabb a pasi külseje, mint fordítva, de cáfoljatok rám, ha tudtok!

2018. jan. 1. 20:16
1 2 3 4
 31/38 Lifeishard ***** válasza:
100%

Teljesen megértem, hogy le vagytok csúszva, de higgyétek el, qrvára nincs veszve semmi. Kedves #19-es! Én 20 éves korom után estem át a tűzkeresztségen. :)

Vert át csúnyán nő nem is egyszer, kaptam meg, hogy nem tud rám férfiként nézni, blablabla. A padlón voltam, mint Ti, de nagy igazság, még ha elcsépelt is, hogy ha ott vagy, legalább szedj össze valamit. :D Egyszer sem sírtam a GYIKEN, inkább kihoztam a külsőmből a maximumot, a magasságom adott volt (ez 175 cm), elkezdtem intenzívebben sportolni, és voilá, észrevettek, DE még ez sem juttatott a bugyin belülre. Nem értettem, mi a fsz??? Aztán elkezdtem tanulni azoktól, akiknek ment ez a csajozás dolog, és voilá, hirtelen lett pnci, nem is akármilyen, és azóta sem szenvedek hiányt benne. Pedig mélyről indultam. Lehet mondani, hogy "de te ennyi meg ennyi cm vagy", de akkor nem látjátok a lényeget.

Lehet fejlődni, lehet változni, és kell is változni; nem kell felborítani az értékrendedet, de vannak dolgok, amiket el kell sajátítani - nem (elsősorban) a nők miatt, magatok miatt.

A viselkedéseteknek megvan a pszichológiai magyarázata, ezért az leküzdhető, megváltoztatható.

Nem könnyű a változás, de meg lehet csinálni. Nem a levegőbe beszélek, a saját példám rá a tanú. Mások is írnak saját példából, de ezeket nagyvonalúan figyelmen kívül hagyjátok.

2018. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ez nettó baromság.
2018. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
31-es, írj konkrétumokat.
2018. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Lifeishard ***** válasza:

#33-as, milyen példákra vagy kíváncsi? Melyekre hozzak?

Hogyan ejtettek pofára? Íme néhány:

- megbeszélt találkozóra nem eljönni;

- ígéret ellenére félbeszakítani a programot ("megvárlak, ha ezt meg ezt megteszed", majd mégsem várt meg, dacára annak, hogy megtettem, hanem elment a barátnővel kávézni);

- megcsalás;

- "nem tudok rá férfiként gondolni";

- "túl sokat adsz"; etc.

Hogyan/mit változtam? Íme:

- elhittem, hogy EGÉSZSÉGES önbizalom nélkül nem lehet csajozni;

- bővítettem a szociális körömet és a szociális képességeimet;

- megtanultam, hogyan érdemes kommunikálni egy nővel;

- kihoztam a külsőmből a maximumot; etc.

Tudod, az, amit "PUA bullshitnek" hívnak az emberek - csak nekem nem a felszedés, a rövidtávú siker volt a cél, nem a trükkök érdekeltek, hanem a mögöttes tartalom, a női nem megismerése.

Nem mondom, hogy "ismerem" a nőket, mert ez qrva bátor kijelentés lenne, de azt elhiheted nekem, hogy nem mindegyik felszínes, ostoba, pénzéhes.

2018. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"megtanultam, hogyan érdemes kommunikálni egy nővel"



és hogyan? (őszintén érdekel)

2018. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Lifeishard ***** válasza:
#35-ös, írtam privátot.
2018. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Azért nincs nőd,mert évek óta itt siránkozol
2018. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A nőknek az önbizalom a legfontosabb, nem a külső (a legtöbb esetben). Egy szintig mindegy hogy nézel ki, és lehetsz introvertált is, ha van önbizalmad, önbizalom nélkül viszont reménytelen a dolog.
2018. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!