Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok - introvertált személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok - introvertált személyiséggel, kevés fizetéssel, meg hasonló baromsággal takarózó - pasi miért nem bírja felfogni, hogy a nőket csak az alkat és a magasság érdekli?

Figyelt kérdés
Mert ha nem a külsővel kapcsolatos panaszkodás megy itt (ami viszont teljesen jogos), akkor ilyen ostoba indokokat lehet olvasni, miközben én azt veszem észre, hogy sok diplomás csinos csajnak nem is annyira derogál egy kevésbé iskolázott (de azért nem 100-150k-t kereső) vagy szende/nyuszi pasival együtt lenni miközben az illető pasi átlagon felüli paraméterekkel rendelkezik (magas, izmos, jóképű). Ezzel szemben rengeteg olyan értelmiségi, diplomás és elég sokat kereső viszont alacsony és vékony férfi ismerősöm van, akiket a mai napig magányosan látok utazgatni a Lexus-ukban/A6-os Audijukban és amikor beszélek velük, akkor szembesülök azzal, hogy ők is szenvednek a társkeresésben. Hiába a jó fizetés és egzisztencia, ha külsőre nem ütik meg a szintet, akkor ugyanúgy egyedül tengetik az életüket a drága kertvárosi lakásukban, mint más egy belvárosi társasházban vagy egyetemistaként a kollégiumban. Azt veszem észre, hogy a nők manapság nem is annyira a pénz alapján mérlegelnek (ha nincs nagy különbség X és Y pasi fizetése között), főleg, hogy mostanság egy képzettebb szakmunkás is kereshet annyit (főleg vállalkozásban), mint egy diplomás szakember. Viszont továbbra is nagyon fontos, hogy ne legyél alacsony (175 alatt) vagy vékony illetve dagadt meg persze előnytelen arcú. Én még egyetemista vagyok, de nagyon jól látom ezeket a tendenciákat és alacsony pasiként sajnos én sem jósolok magamnak szebb jövőt úgy, hogy jelenleg is szűz vagyok. Megkockáztatom, hogy a nőknek sokkal fontosabb a pasi külseje, mint fordítva, de cáfoljatok rám, ha tudtok!

2018. jan. 1. 20:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
92%

férfiként írom:

Melyik férfi jönne össze csúnya, kövér lánnyal, aki viszont nagyon okos, művelt, stb?

Szerintem nem sok.

Amúgy a nőknek annyiból könnyebb, hogy ha nem híznak el, akkor már nem rossz a külsejük. Nekünk férfiaknak ott van, hogy nem elég nem elhízni, hanem izmosnak-sportosnak kell lenni. Izmot felszedni sok férfinak nagyon nehéz.

Abban is van igazság, ha valaki el van hízva, az valahol igénytelenség is magaddal szemben, legyen az bármilyemn nemű is.

2018. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Megint a felszínes baromság. Ha valaki izmos kezdetű mantra... Mondogathatjátok, hogy ezen múlik, de nem igaz.

Hány olyan kérdés szerepel itt is, hogy az átlag alatti férfinak is csinos barátnője van, még úgy is, hogy nem gazdag az illető. Az eszetekbe jutott, hogy van olyan, hogy személyiség? Ha ugyanezeket a marhaságokat elő adjátok, plusz egy beszélgetésnél már ezzel kezditek, mégis ki a jó fene akarna veletek találkozni? Nem pszichológus vagyok aki helyre akarja rakni a kicsi lelkedet. Én sem azért akarok párt, hogy a saját problémámat megoldja. Ha egyedül nem vagy képes ezeket kezelni, nem egy nő fogja megoldani.

Ebből a nő gyűlölő szövegből már jócskán tele van az oldal. Ahelyett, hogy fel állnál és élnél.

Mellesleg a 20 éves szegény kis szűz pasiknak mondom, nőként 22 éves voltam az első párkapcsolatomkor, semmit sem vesztettem, hogy 15 évesen nem álltam be a sorba....

2018. jan. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
8%

Szeretem amikor az osszes ostoba liba akinek naponta 30 udvarloja van kozli, hogy milyen nem erti miert vagyok szerencsetlen.


Felnott ferfikent 161 centi vagyok. Na lanyok melyikotoknek kellek? Ja! Hogy senkinek se! Tudjatok ti hanyszor probalkoztam? Tudjatok mi mindent meg tettem?


Menjetek a francba es oruljetek, hogy szerencsesen szuletettek.

2018. jan. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
7%
Raadasul semmiyen ervuk nincsen a noknek amiket felsoroltunk. Ennyi! Nagyon szomoru hogy ennyire felszinesse valtak.
2018. jan. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%

XDDDDDD

Az élet egyetlen mindenek fölé helyezhető értelme, célja: párkapcsolat, gyerekek, családi idill, ház, kocsi, tökéletes munka. Ülj le fiam, egyes...


Alacsony vagyok úú mi lesz most....

Sajnálom az ilyen embereket.

Nem tudják mi az hogy szenvedés.

2018. jan. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"Nehogy bevedd már ezt a kisugárzás dumát! Olyan nincs, hogy kisugárzás. Valamiért mindig arra mondják, hogy jó "kisugárzása" van, aki jól néz ki, vajon miért?"



tökéletesen leírtad a lényeget !!!

2018. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

"ahelyett hogy szakember segítségét kérnétek"



a szakember jóképűvé tesz?

2018. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


-Tapasztalat:


Mindig vannak ellenpéldák: alacsony, nem jóképű, pasiknak szép vagy átlagos külsejű barátnőjük.


Sőt jóképű, magas, izmos pasi is van, hogy magányos, és elutasítják a nők.


És ha statisztikailag igazad van? Kit érdekel? Magunkon tudunk változtatni a világon nem, esélyt kell adni arra, hogy megtaláljuk a kivételes nő személyt.


Ha kellően ügyesek vagyunk te a hipotézisedben majd te sem hiszel.:)


Ha a statisztika nem neked kedvez ne merülj el a számokban!

2018. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

"alacsony, nem jóképű, pasiknak szép vagy átlagos külsejű barátnőjük."

Alacsony, nem jóképű pasiknak még csúnya barátnőjük sem lehet.


"Sőt jóképű, magas, izmos pasi is van, hogy magányos, és elutasítják a nők."

Ilyenre szintén nincs példa, max akkor, ha a szüleivel él az illető, vagy ha romantikus alkat.

2018. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

""Sőt jóképű, magas, izmos pasi is van, hogy magányos, és elutasítják a nők."

Ilyenre szintén nincs példa, max akkor, ha a szüleivel él az illető, vagy ha romantikus alkat."



ilyenre nincs példa, mert a nők öntik belé az önbizalmat.

2018. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!