Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csaj minél cukibb/ártatlanabb külsejű, annál felszínesebb és nagyképűbb?

Figyelt kérdés
Tudom ez általánosításnak fog hangzani, de én ezt vettem észre. Ha meglátok, egy vékony, pici cuki szép csajszikát egyből azt gondolom (sajnos mindig naivan), hogy ő az aki valóban illene hozzám (alacsony és vékony vagyok). Olyan aranyos, hogy nem nézném ki belőle, hogy elküld a fenébe és beletapos a lelkembe egy pofátlan megnyilvánulásával. Pedig tapasztalataim szerint pont ezek a szende/ártatlan kis lánykák azok, akik csak magas, izmos álomkanokkal járnak, ha nincs nagy farkad, akkor kisp***űnek bélyegez, ha nem vagy nagyhangú/alfahím menősrác, akkor pedig lúzer anyámasszonykatonájának tart. Miközben tényleg olyan külsővel rendelkeznek, hogy a kutya nem gondolná róluk, hogy ekkora szajhák. Ugyanakkor számos csúnya/kövér/búvalba***tt csajjal beszélgettem már és az emberek 95%-a azt gondolná, hogy pont ők azok, akiknek a csúnya külseje negatív hatással van a személyiségükre is. De nem! Egy-két kivétellel szerény, normális, visszafogott lányok, akikkel akkor is el lehet beszélgetni, ha nem vagy egy sportos jóképű pasi hanem csak egy szürke kisegér. Kíváncsi lennék, hogy ki miként látja. Egy nem/kor kettőst is írjatok.

2018. jan. 2. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem köze lehet kicsit a túlélési ösztönhöz. Nem viccből írom. Hiszen, ha egy lány pici, és vékony, nagy valószínüséggel gyenge is, ezért olyan férfira vágyik, akiből árad, hogy meg tudja védeni. Én is vékony vagyok, 155 cm, a barátom pedig jóképű, és izmos. Ez tetszik nekem. Sosem bántanék meg senkit, de egyszerűen, ha nem a vékony, alacsony fiúk az eseteim, és olyat is kaphatok, amilyen a barátom, akkor miért ne olyat választanék? Nem akarok nagyképűnek tünni, de így érzek.

És sajnálom, ha rosszat mondott a lány, kedvesebb is lehetett volna.

2018. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Na most akkor az a baj, hogy a jó pasik jönnek be nekik, vagy hogy elküldenek a fenébe? És milyen stílusban? értem, hogy fáj a visszautasítás, de mindegyik kivétel nélkül bunkózik? Nem hinném. Nem értem, ismerkedésből honnan tudná, mekkora a farkad (ismered a mondást, kicsi ember nagy bottal jár)itt én már azt érzem hogy kicsi az önbizalmad és bemgyarázol mindent magadnak.

Még valami: te sem a csúnyácska lányokkal kezdesz, pedig saját bevallásod szerint azok rendesek. Na akkor meg....

2018. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Még valami: te sem a csúnyácska lányokkal kezdesz, pedig saját bevallásod szerint azok rendesek."


Hol írtam ilyet, hogy nem kezdeményezek náluk? (ajánlom figyelmedbe az utolsó 3 sort)

A cuki csajokkal mostanában már egyáltalán nem foglalkozom, csupán a régi tapasztalataimat írtam le velük kapcsolatban.

2018. jan. 2. 17:05
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
No, ha velük megy az ismerkedés, akkor mi a baj? Hogy belülről másra vágysz? Hogy ugyanolyan felületes vagy mint a cuki csajszik? szívás....
2018. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert az ő kinézetük erősen agyon van ajnározva,ennek is kb. akkora hype-ja van,mint a műnő-kinézetnek. A többség meg nem tudja kezelni.

Akkor úgy látszik,emberileg a csúnyákkal vagy ducikkal volt nagyobb szerencséd.Sokan azokkal is ráfáztak.

2018. jan. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen panaszkodós "anyámasszonykatonja" vagy akkor mit vársz? Már a személyiséged sem vonzó. De ha már itt vagyok elmondom a tutit. Az alacsony,önbizalomhiányos,buta,kis farkú egyének csak a második legrosszabb kategória. A dagikat emberszámba se vesszük! Mi is foglalkozunk a külsőnkkel, hogy képzeled hogy nem a jó pasikat fogjuk választani?
2018. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!