Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csóró férfinak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csóró férfinak lehet esélye egy igazi aranyásó nőnél?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy kedves aranyos lánnyal aki nagyon bejön de kiderült hogy sajnos nagyon a pénzre megy az előző pasijai is nagyon gazdag férfiak voltak, neki ez a legfontosabb. Én viszont nagyon szegény csóró férfi vagyok, abban reménykedem hogy a személyiségemet fogja meg szeretni ez a lány, van erre esély?
2018. jan. 2. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sok aranyásó dug csóró jóképű pasival, nekik is kell egy kis élvezet.
2018. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Egy csóró férfinak lehet esélye egy igazi aranyásó nőnél?"



az az illető veszettül jóképű, akkor igen. ha nem az, akkor nincs.

2018. jan. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9# minden nő a pénzre megy🙄
2018. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen a dolog, Kérdező. Hacsak nem lesz szerelmes a lány - amire úgy 0% esély van - akkor biztos lehetsz benne, hogy nálad is csak pénzvadászni fog. Kutyából nem lesz szalona, szokás mondani ugye. A hármas válaszadónak meg helyből kapta is a mínuszt.
2018. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!