Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék olyan társat aki nem sietteti a dolgokat, türelmes és képes várni?

Figyelt kérdés
Nem jó egyedül ezt elismerem de nem szeretnék rohanni semmivel sem. Sajnos azt tapasztalom hogy kihalóban van az ismerkedés szakasz és már az elején lelép mindenki mikor még alig tudunk egymásról bármit is. Voltam már azon a ponton is hogy ha ennyire fontos hogy minden gyorsan hamarjában legyen meg akkor inkább nem is keresgélek. Pedig csak egy olyan társat szeretnék akire tényleg lehet számítani mindenben és cserébe ugyanezt kapná.
2018. jan. 3. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, hogy ez a három dolog így egyszerre összejöjjön, az nem valószínű. Hogy ne siettesse a dolgokat és türelmes legyen, az még oké, de hogy ezek után még várni is tudjon, olyat nem fogsz találni...
2018. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is kedves egyes. Hogy kihalt a türelem, megértés. Egy érzések nélküli világ van kialakulóban sajnos de én azért reménykedem hogy ezt nem mindenki fogadja el ami manapság folyik.
2018. jan. 3. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Ezt kicsit részletezd már kérdező. Olyat keresel aki vár rád mindenféle elvárás nélkül hónapokat vagy éveket? Vár majd ez első csókig 3 hónapot, az első szexig 2 évet? :D Ne viccelj már...
2018. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hónapokról évekről van szó hanem pár hétről mondjuk
2018. jan. 3. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Pár hét abszolut belefér, sőt kell is. De pl hónapok már nem.
2018. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy ugye?
2018. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ferfikent en is igy szoktam kozeledni egy lanyhoz, inkabb raaldozok par hetet az életemből, ennyi ido alatt sok mindent le lehet szurni a masik felbol. Eletvitelunk mennnyire passzol, mennyire tudjuk fenntartani a beszelgeteseket stb.
2018. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a várás a gond, hanem majd ha már 4-5 éve együtt élsz vele, hanyagolni fogod az illetőt...40F
2018. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapjában véve én is annak a híve vagyok, hogy ismerje meg az ember a másikat, és ne rohanjon előre semmivel sem. Ezt nagyon sokan kihagyják az ismerkedés fázisában, szóval értékelendő a gondolkodásod:).
2018. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!