Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak szájából gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szájából gyakran hallani, hogy "nem értem a nőket". Most a hölgyeket kérdezném: van köztetek, aki a férfiakat nem érti?

Figyelt kérdés

Gondolom, nem meglepő, hogy a nőket sokkal nehezebb megérteni, cselekedeteikben gyakran találkozunk logikátlanságokkal, irracionalitásokkal. A férfiak viszont jóval egyszerűbbek, bár nyilván ettől függetlenül azért tehetnek olyan dolgokat, amikre sok nő egyszerűen nem talál magyarázatot.


Ha van köztetek ilyen, mi az, amit nem ért konkrétan? Mi az, ami számára totális rejtély a férfiak tetteiben, gondolkodásában? Mi az, amiben semmi logikát, rációt nem talál és ha ilyet lát, mindig a fejét csóválja értetlenül? Hátha itt ki tudjuk bogozni, mi van mögötte...



2018. jan. 4. 12:55
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Ja,ha egy idegen azt mondja,akkor az úgyis van.
2018. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
2-es, a focinak az az értelme, ami a többi sportnak, játéknak. Az, hogy jó. Az egyik legjobb dolog a világon. Sajnálom, azokat, akik nem szeretik, mert sokkal jobb játék, mint bármelyik másik.
2018. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
A sport és játék jó, ha valaki csinálja is. Arra van kitalálva, hogy játsszuk. De a legtöbb férfinál a fociimádat kimerül abban, hogy bámulja ahogy a tévében ismeretlenek játszanak. Közben ő maga gyerekkorában rúgott labdába utoljára, és sörhasat növeszt a kanapén.
2018. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért és hogyan kell velük taktikázni. Szeretek szimpla és egyenes lenni ha párom van. De rengetegen elvárnak valami viselkedésmódot amit nem tudok hozni. Azt mondják legyek őszinte és mikor az vagyok, mikor meg akarom beszélni a problémákat, hogy megoldást találjunk akkor kb eltűnnek, elhallgatnak.

Akkor mi kell a pasinak? :D

2018. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
23, de ezek a férfiak már megértették, miért jó a foci, ezért nézni is szeretik. Magam is nézek focit, főleg ha nagy tétje van, akkor izgalmas. A világbajnokságot bűn nem követni 4 évente. Többen nézik, mint az egész olimpiát.
2018. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

"Vannak azok a pasik,- tisztelet a kivételnek-, akik randi vagy hosszas chatelés, akár ágypróba után eltűnnek. Nem hívják a lányt, ha írnak akkor is kevesebbszer, vagy egyáltalán nem."


Vannak ilyen férfiak, igen. Meg olyan nők is, akik nem válaszolnak, amikor társkeresőn írsz nekik, mert szerintük "a nem válasz is válasz". Lehet, hasonló a logika az általad kifogásolt esetben is...

2018. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
#26 teljesen másról beszélek. Ez az az eltűnés amikor például volt egy jó randi, ahol nem tűnt úgy, mintha a másik ne érezte volna jól magát, vagy lassan már hetek óta egymással vagytok csak elfoglalva chaten. Aztán eltűnés. Nem az, hogy az első beszélgetés negyed órájában eltűnik bármelyik fél. Ahhoz meg joga van mindenkinek, hogy ne írjon vissza, az teljesen más. Úgy értem, mikor alakulóban van a dolog, vagy úgy érzed és aztán tűnnek el.
2018. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
19%
27, nincs joga. Beszélhetnénk mi is arról, hogy a nők milyen kegyetlenek. A férfi szerelmes belé, de ő nem ad neki esélyt sem, hogy megismerje, akkor sem, ha szingli, mert épp nincs kedve, meg nem tetszik neki (de csak úgy tetszhetne neki, ha megismeri).
2018. jan. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt a problémát nemekre korlátozni. A 18. válaszoló szépen, logikusan összefoglalta a problémát szerintem. Valóban igaz az, hogy 100%-ban senkit sem lehet megérteni (de ezt inkább már azonosulásnak nevezném), mert a gondolatokat, érzéseket ő érzi át, nem én. Ettől függetlenül kellő odafigyeléssel azért el lehet igazodni az embereken, férfiakon és nőkön egyaránt.
2018. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
74%

#28

Szóval ha szingli vagyok, akkor KÖTELESSÉGEM mindenkivel randizgatni, aki bepróbálkozik? Az aztán igen.

Írj ki másik kérdést amúgy, vagy menj másik kérdés alá sírni. Elhiszem, hogy létező probléma, de most pont nem ez a kérdés lényege.

2018. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!