Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak szájából gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szájából gyakran hallani, hogy "nem értem a nőket". Most a hölgyeket kérdezném: van köztetek, aki a férfiakat nem érti?

Figyelt kérdés

Gondolom, nem meglepő, hogy a nőket sokkal nehezebb megérteni, cselekedeteikben gyakran találkozunk logikátlanságokkal, irracionalitásokkal. A férfiak viszont jóval egyszerűbbek, bár nyilván ettől függetlenül azért tehetnek olyan dolgokat, amikre sok nő egyszerűen nem talál magyarázatot.


Ha van köztetek ilyen, mi az, amit nem ért konkrétan? Mi az, ami számára totális rejtély a férfiak tetteiben, gondolkodásában? Mi az, amiben semmi logikát, rációt nem talál és ha ilyet lát, mindig a fejét csóválja értetlenül? Hátha itt ki tudjuk bogozni, mi van mögötte...



2018. jan. 4. 12:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

#28

Mellesleg ha egy nő nem akar ismerkedni egy férfival, akkor hogy a túróba SZERELMES belé?

Szerintem te kevered a szerelmet a kanossággal.

2018. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy az egyik fél gyorsabban lesz szerelmes, és van szerelem elsőre, és csak szimplán tetszhet is valaki. Ilyenkor ildomos lenne esélyt adniuk a nőknek, mivel valószínűleg nem poénból van ez, hanem azonos az értékrendjük, vagy összeillenek valamilyen szempontból. Csak a nők nem logikusan szoktak dönteni.
2018. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

#32 és az összes válaszhoz amit írtál

Figyelj. Ha én nőként 130 kilósan narancsbőrhegyekkel a seggemen ésmégsorolhatnám a dolgokat ami nem fog tetszeni senkinek külsőre, - hiába mondanak mást,- tehát nem testesítem meg a te ideálodat, akkor is adsz nekem egy esélyt és illedelmesen elbeszélgetsz velem? Francokat. Hogy elmondjam én 1 napig lógtam az összes társkeresőn, amit úgy viccesnek találtam kipróbálni, és csak a profiljukat nézve adtam őket magamhoz, kinézetet nem figyeltem. Most mondom mi a szitu- Nem érte meg. Mert háromnegyede annyit produkált, hogy mizu?, akit értelmesebbnek hittem, azok közül többen ELKEZDTEK SÍRNI NEKEM, hogy otthagyta őket a csajuk és ilyenek. Egy ember volt normálisabb, az facebookon bolondult meg. Szóval egy jobb csaj, aki nem én vagyok, kap egy nap pl. 50 üzenetet, akkor az összesnek visszaírna, szerinted mennyi idő alatt égnének ki? Azt meg várjátok, hogy a csaj kezdeményezzen- ja, akire én írtam se írt vissza senki :D Mert az ugye nyomulás sok embernél. De mindegy, a lényeg, hogy ennek köze sincs ahhoz, amiről írtam. De köszi a véleményed, sok sikert a keresésben.

2018. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

#32

Szerintem pl pont rohadtul más az értékrendem egy olyan pasival, aki rám néz és máris "szerelmes"....

2018. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem értékrend kérdése, és a való életről írtam, nem netről. Női logika rulez.
2018. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Tehát minden viszonzatlan szerelemnek esélyt kell adni, és ott szórakoztatni magam a kapcsolatban, mert hátha..?
2018. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem, csak esélyt kéne adni, mivel mondjuk a szerelmek nagy százaléka viszonzott. Nálam is van egy ilyen nő most, még tetszem is neki, de biztos nem adna esélyt, ha elmondanám neki, hogy szeretem, ha nem is lenne senkije. Vagy mondjuk ha lenne egy rossz kapcsolata, nem adna egy nő esélyt egy jobbnak.
2018. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"és a való életről írtam, nem netről"

Ez hogy jön ide? Netes ismerkedés az én fejemben meg se fordul magamtól, szóval én is a való életről írtam...

Nevezd, aminek akarod.

Aztán ha együtt vagyunk, és szépen mosolyog rá egy lány az utcán, akkor elhagy, mert "szerelmes lett"? :D :D

2018. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!