Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől menő egy férfi a szemete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől menő egy férfi a szemetekben?

Figyelt kérdés
Mik azok a külső és belső tulajdonságok, amitől egy férfi menő a szemetekben? Kell-e egyáltalán, hogy egy férfi menő legyen?
2018. jan. 5. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én számomra a "menőség" nem előny. Én sem vagyok menő. Nem is akartam soha az lenni....de vannak értékek amik számomra nagyon fontosak. Egy kedves, átlagos férfi aki művelt, intelligens, jó beszélgetőpartner már remek kiindulás. Nyilván valamennyi vonzalom is kell. Ettől már lehet befutó.


De hogy mi ez az izgalmas? Ha ez a férfi valóban férfi. Kiáll a véleménye mellett, de meghallgat másokat és van vitakultúrája. Ha van érdeklődési köre, amiben kiteljesedik, legyen az sport, zene, könyvek, filmek, bármi. Imádom, ha egy férfi utazik, utazott. (Nem, nem drága hotelek és anyagiak, én is beutaztam sok országot fiatalon)Lenyűgöz, ha túrázik, hegyet mászik, átússza a Balatont, vagy akár önkénteskedik, ásatáson dolgozik hobbiból, adományokat gyűjt szegényeknek, hangszeren játszik,megtanul ógörögül vagy bármi olyat csinál amitől hirtelen többdimenziós és színes lesz az egyénisége. Akkor is ha ránézésre egy átlagos fickó.

Olyan nehéz ezt elmondani, de sokszor az hat ránk, ha valaki valóban, hamisítatlanul önmaga. Egy ilyen emberre fel tudok nézni a keresetétől vagy egyéb felszínes dolgoktól függetlenül. Egy férfi aki ki meri mondani amit érez, aki mer tenni az álmaiért, aki nem fél néha lépni az ismeretlenbe.

N 40

2018. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A menő nálam azt tetszik hogy NEKEM tetsző, divatos vagy abszolút pozitív. Nekem akkor menő egy pasi, ha népszerű, jókedvre deríti a társaságot, tájékozott és művelt (buta pasi teljesen kizaro ok!!), tanult, nem lekezelő, nagyvonalú, a nőjével lovagias amit előttünk barátai előtt sem “titkol”. ;)
2018. jan. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"A mostani fiú, aki irtózatosan tetszik, számomra attól menő, hogy okos, szorgalmas, vicces."


azért tetszik mert jóképű. ha nem lenne az, "csak" okos, szorgalmas, vicces, akkor is bejönne? Kit akarsz átverni?


"Van egy pozitív kisugárzása, ami az első perctől fogva megfogott."



magyarul a külseje. ennyi.

2018. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11-es, melyik bolygóról írsz? Ez itt a Föld, és Magyarország, ahol az általad írtak, szinte senkire nem igazak így.
2018. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy jóképű, jó testű, magas, sportos, jól fizető állása van, rengeteg pénze van és sportkocsival jár.


Tessék. Itt a válasz, amit olvasni akartok.

2018. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14: Én ilyen vagyok nőben, és ismerek ilyen férfit. Okés, nagy részt külföldit, de magyart is. Mondjuk gondolom, nem vagyunk egy korcsoport. Én 40 vagyok és csak a saját korosztályomat ismerem ilyen szempontból.
2018. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!