Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedőn sok a notoriu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedőn sok a notorius hazudozó?

Figyelt kérdés
Sztorik? :)

2018. jan. 9. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg egy tarskereso hirdetesben sem lattam leirva hogy valojaban milyen az ember, es hogy miert nem talalt part a valosagban.
2018. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt hittem hogy Fluor Tomival csetelek..aztán kiderült hogy csak egy félig retardált kleptomán gobbon volt.. profilkép alapján meg nem modtam volna a különbséget
2018. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pusztán abból indulunk ki, hogy sok nős pasi van fent, akkor igen - és akkor még mennyi mindenről nem is beszéltünk. Csalás az életkort, lakhelyet, magasságot, testsúlyt, stb. illetően - sajnos ezek a fő buktatók, no de mit csináljon, akinek valamilyen ok miatt (pl. időhiány) egyszerűen nincs más lehetősége a netes társkeresőkön kívül?
2018. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, attól,hogy neten ismerkedik valaki és ez az egyedüli lehetősége még nem jár azzal,hogy összehordjon hetet-havat magáról ami közel sem fedi a valóságot.


Mindenki a jobb arcát akarja mutatni, szőszertint is, és persze belsőleg is.

Persze ami nem igaz, az úgyis kiderül az első randinál, de reménykedik,hogy legalább odáig eljut és valamit csak talál Benne a másik ami miatt továbbviszik a szálat.


A másik: van aki tényleg azt képzeli magáról amit ír, és nem azt írja, ami tény.

Pl. ha valaki fiatalabbnak néz ki úgy gondolja,hogy letagadhat pár évet, főleg ha fiatalabb korosztállyal szeretne ismerkedni.

2018. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!