Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne elmennem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne elmennem egy prostihoz?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és sajnos nagyon félek a lányoktól és a velük való kommunikációtól. Kevésnek érzem magamat egy lányhoz. Másfelől pedig nagyon gátlásos is vagyok. Nem tudok ismerkedni és ennek köszönhetően nem is erőltetem. Tudom, hogy ha prostihoz járkálnék akkor a későbbiek folyamán ennek következményei lennének.

2018. jan. 11. 10:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Te még túl fiatal vagy - ha egy pasinak a prostizás 30 felett merül fel, akkor az már elfogadható, no de nálad? :D Bulizz, élj, próbálj magabiztosságot szerezni olyan lányok társaságában, akik abszolút nem tetszenek - és ha ez megvan, odamehetsz a neked tetszőkhöz bevetni, amit elsajátítottál. Ne úgy nézz első körben a lányokra, mint párkapcsolatra alkalmas személyekre, hanem mint haverra. Csak így kötetlenül, lazán - és az önbizalom majd meglásd, épülni fog.
2018. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy egy prosti oldaná meg a problémád, ő ugyanis nem a személyiséged fejlesztésével foglalkozik.
2018. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Bulizni egyáltalán nem szoktam és társaságba sem járok. Bár nem is nagyon igénylem. Valamilyen szinten már lemondtam az egészről.
2018. jan. 11. 10:13
 4/26 A kérdező kommentje:
Beszélgetni pedig egyáltalán nem merek a lányokkal és nem is tudok miről. Inkább csendben vagyok a közelükben.
2018. jan. 11. 10:14
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Mivel lennél előrébb, ha valaki lényegében pénzért asszisztálna a maszturbációdhoz? Ugyanis neki nem az a lényeg hogy élvezze vagy jó legyen, csak kapja meg a zsét. Ennek semmi köze a valódi szexhez...

Kapcsolatot meg ne indíts hazugsággal (ahogy az egyik válaszoló tanácsolta), csúnyát lehet koppanni, nem éri meg.

Ember, még csak 20 vagy, ne legyél már ennyire elkeseredve..

2018. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Inkább menj pszichológushoz. Több haszna lesz.
2018. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
#5 Nem tudnál úgy beszélgetni a lányokkal, mint ahogy a haverjaiddal szoktál? Poénkodósan, humorosan, kötetlenül, lazán, jó fej módjára, magadat teljesen elengedve? Pedig ez a kulcs a nőkkel való kapcsolat kiépítéséhez - nem szabad éreztetni velük, hogy tartasz tőlük. Próbáld magadnak valahogy bemagyarázni, hogy a nő is egy ugyanolyan esendő, gyarló ember, mint te - hibákkal, komplexusokkal, önbizalomhiánnyal, ilyen-olyan beütésekkel, defektekkel, jó és rossz napokkal, hangulatingadozásokkal, stb. Miért ne lehetne ezt kivitelezni?
2018. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nem megy a lányokkal való beszélgetés. Szó szerint félek tőlük és a velük való beszélgetéstől. Sokszor a barátaimmal sem tudok miről beszélgetni és inkább csendben vagyok hát akkor egy nővel meg egyáltalán nem menni. Sajnos messziről elkerülöm őket amire egyáltalán nem vagyok büszke. Talán van olyan lány akinek szimpatikus vagyok mégsem teszek semmit sem mert nem merek. Kevés lennék én hozzá és nem tudnék vele miről beszélgetni sem. Inkább nem hozom magamat kellemetlen helyzetbe.


Hazudni egyáltalán nem szeretnék. A lelkiismeretem nem engedné azt, hogy eltitkoljam a múltamat.

2018. jan. 11. 10:29
 9/26 anonim ***** válasza:
16%
Betöltötted a 20-at Balázs? Gratulálok!
2018. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
A prosti is nő, azèrt vele is kell beszèlned. Pl elmondani hogy mit is akarsz tőle. Igaz nő vagyok de èn is ilyen voltam. Nem szóltam senkihez fiatal koromban kerültem a társaságot. Nagyon fèlènk voltam.mára ezt leküzdöttem , mert rájöttem semmivel nem vagyok kevesebb mint mások.
2018. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!