Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne elmennem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne elmennem egy prostihoz?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és sajnos nagyon félek a lányoktól és a velük való kommunikációtól. Kevésnek érzem magamat egy lányhoz. Másfelől pedig nagyon gátlásos is vagyok. Nem tudok ismerkedni és ennek köszönhetően nem is erőltetem. Tudom, hogy ha prostihoz járkálnék akkor a későbbiek folyamán ennek következményei lennének.

2018. jan. 11. 10:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Valóban pszichológusra lenne szükséged, mert így nem csak a párkeresés nem fog menni, de valószínűleg a munkahelyen is gondjaid lesznek.
2018. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Igen betöltöttem a 20-at.


Az, hogy a munnkahelyemen is gondok lesznek abban egyet értek ha egyáltalán nekem lesz mundkahelyemen. Mivel mára már semmi sem érdekel és sajnos a jelenlegi iskolámat is abba kell hagynom mivel egyáltalán nem érdekel. Mindenhez úgy állok hozzá, hogy úgysem fog sikerülni, nem vagyok rá képes.

2018. jan. 11. 10:41
 13/26 anonim ***** válasza:
92%
De miért pont a prosti jutott eszedbe, mint megoldás? Miért nem mész el pszichológushoz? A prostinak nem az a dolga, hogy a lelkedet ápolja, meghallgasson és segítsen feloldani a gátlásaidat stb., ő másféle szolgatást nyújt, amivel szerintem semmivel sem leszel előrébb. Ezért nem értem azokat sem, akik azért akarnak prostihoz menni, hogy elveszítsék a szüzességüket (max. aki már tényleg idősebb), mert azt gondolják, hogy ezért nincsen kapcsolatuk...Attól, hogy egyszer elmegy egy prostihoz már nyilván nem lesz szűz, de ugyanúgy tapasztalatlan lesz a szexben, kapcsolatok terén meg aztán pláne, tehát szerintem semmivel nem jutott előrébb. Az, hogy elmész hozzá, fizetsz neki és utána dugtok, szerintem nem fog téged átvarázsolni egy dumás, magabiztos fiúvá, aki majd bátran mer csajozni. (Egyébként meg a prosti is nő...tőle nem félnél?) Úgyhogy szerintem inkább ezt a problémádat kellene megoldani, mert az, hogy félsz, szorongsz az az életed minden területén hátrány (én is tudom, hogy az milyen érzés, csak nekem inkább máshol volt vele gondom) és egy nagyon nem jó dolog. Ha ezt sikerül leküzdened, akkor minden sokkal jobb és könnyebb lesz.
2018. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy a prostitól is félnék. Azért nem megyek pszichológushoz mert van egy olyan érzésem, hogy rajtam nem lehet segíteni. Mindig csak a kifogásokat keresném és nem akarom senkinek sem az idejét rabolni. Próbálom elfogadni de nem igazán sikerül.
2018. jan. 11. 10:51
 15/26 anonim ***** válasza:
5%
Menj el a prostihoz, de csak beszélgess vele.
2018. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne a nőkkel foglalkozz egyelőre, hanem az életedet tedd rendben, mert valami komolyabb probléma van.

Valaki, valakik nagyon elnyomtak idáig, szülők, tesók, stb, és nem mersz nyitni az emberek felé.

Keress valami olcsó pszichomókust, ő helyrerak fejben.

2018. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"rabolom valakinek az idejét"

Ne idegesíts, az ő ideje azért van, hogy rabold.

Mindenkin lehet segíteni, ne legyél ennyire teszetosza.

Csak keményen!

2018. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarom senkinek sem az idejét rabolni"

Ebben mi a logika?

A pszichológusnak, akinek a szolgáltatásáért fizetsz x összeget y időtartamra, rabolod az idejét.

De a prostinak, akinek a szolgáltatásáért fizetsz x összeget y időtartamra, neki nem rabolod? :D

What?


Egyébként itt sokkal komolyabb gondok vannak, szerintem ne is a nőkkel foglalkozz elsősorban, az életedet tedd élhetővé egyelőre.

Keress egy jó szakembert.

2018. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Sajnos ahol én lakom nincsen pszichológus.
2018. jan. 11. 11:30
 20/26 anonim ***** válasza:
93%

#20

Olyan nincs, eleve sztk alapon kell, hogy legyen. Esetleg pszichiáternek, de szerintem ilyen mértékű szorongással simán mehetsz oda is.

Azt meg el tudom képzelni, hogy egy olyan világvége helyen, ahol nincs pszichológus, milyen prostik vannak.... fúj :D

2018. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!