Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 30-as férfiak ennyire rossz véleménnyel vannak manapság a 30-as nőkről?

Figyelt kérdés
A legtöbbjük azt gondolja, hogy a 30-as nőknek már az 50-es pasikhoz kéne inkább menni. Mégis miért? Miben különbek, miért hiszik magukat különbnek ugyanabban a korban a férfiak, miután elérik a 30-at?
2018. jan. 12. 22:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#8

Én ezt tökre megértem. Én sem kezdtem volna soha gyerekes férfival. (És ha elválnék, szerintem nem is keresnék társat, max a szabad hétvégéimre beszerveznék egy szexkapcsolatot. Így még a gyerekeket sem hoznám kínos helyzetbe, hogy egy nekik vadidegenhez kelljen alkalmazkodni.)

2018. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem hallottam erről...a nőknél nem a korral a baj, hanem a gondolkodással-értékekkel...stb sokszor, ezt hallottam;)
2018. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Nekem huszonéves koromban azért nem jöttek be a 30-as férfiak, mert már nagyon is lusták voltak udvarolni, kicsit szövegelni, megismerni a nőt pedig főleg. Ebben a huszonéves srácok mindig is jobban benne voltak, ami persze tetszett.
2018. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12-es: minél inkább gépies, automatizált médián van felnőve egy férfi generáció, annál jobban felszínesek és lusták udvarolni igazán (nem pénzzel). De ez a gombnyomásos társadalom biztos egyes nőket is befolyásolnak.
2018. jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Egy 30as nő már kiforrott, kiteljesedett, tudja, hogy mit akar, tisztában van magával és játszmázások helyett tud is élni a nőiességével. Határozott elképzelése van, nem kell és nem is lehet irányítgatni.

Én 30as férfiként ezt látom a környezetemben lévő 30as nőkben és ahogy látom mások is hasonló tisztelettel, megbecsüléssel viszonyulnak hozzájuk.

Ne a frusztrált és sikertelen gyakoris férfiak hozzászólásaira alapozz.

2018. jan. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Igazuk van. Egy 50-es pasinak már megvan az egzisztenciája, a nők nagyrészét meg csak ez érdekli.
2018. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%

30as férfiak a 20 éves fiatal nőkre buknak,szeretnek játszadozni velük nem érettek még a férfi,apa szerepre!


ezért marad a 30as Nőknek a 40es korosztály,vagy akinek van gyereke 50es korosztály

2018. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nincsenek rossz véleménnyel,nem is hallottam még erről.37N
2018. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Így akarják igazolni a világnak, hogy jogos, hogy fiatal húszévesek után koslatnak, pusztán azért, mert ők még nem követelik tőlük a felelősségteljes, felnőtt viselkedést :)
2018. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

"Egy 30as nő már kiforrott, kiteljesedett, tudja, hogy mit akar, tisztában van magával és játszmázások helyett tud is élni a nőiességével. Határozott elképzelése van, nem kell és nem is lehet irányítgatni. "


:D))))))


Ez zseniális.


Azokról a harmincas nőkről beszélsz, akik annyira tudják, hogy mit csinálnak, éppen kapuzárási pánikként megpróbálják újraélni a fiatalságukat mindenféle egyetemista sráccal?


Vagy azokról, akik minden férfit lecserélnek pár hét után, mert "nem is tudom, hogy mit akarok", meg "nincs baj, csak valahogy mást akarok".


Annyira kiforrottak, hogy azt nem tudják eldönteni, hogy tejjel kérik e a kávét, vagy nélküle.


A mai harmincas nők 99%-a egy durcás kislány (jellemzően elhanyagolt) felnőtt testben, aki még mindig várja a herceget fehér lovon, és mivel a hercegek száma messze alatta marad a harmincas nők számának, így aztán csak sodródnak az árral.


Jah, és annyi a munkáját, az életét gyűlölő emberrel, mint a harmincas nők még sosem találkoztam.

Tíz randiból kilencen szóba kerül, hogy nem szereti amit tanult, nem ez a hivatása, utálja a munkáját, utál bejárni, utálja az életét, azt, hogy még mindig otthon lakik (a harmincas nők nagy részének nem véletlen olyan marha fontos, hogy a férfinek lakása legyen, már az első randin mindegyik boncolgatja, hogy össze kellene költözni, de persze nem hozzá, mert ott anyu és apu is ott él), de változtatni persze egy sem mer, így aztán szépen haragszik mindenkire, aki nem olyan megkeseredett, mint ő.

2018. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!