Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nézeteltérések és szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézeteltérések és szerelem hiánya miatt eltűnni majd újra felbukkanni célszerű?

Figyelt kérdés

Már 2x bejelentette hogy nem szerelmes csak szeret, ezeket különböző időszakonként mondta. Persze találkozások során visszajöttek neki, aztán ha jött egy vita elmúlt megint. Voltak komolyabb érzelmei is, állítása szerint van még valamennyi. Az élete része lettem, különleges helyet foglalok el a szívében, soha nem fog elfelejteni. Persze eleinte olyanokat mondott hogy nem kell neki más mert még egy ilyen nincs, neki kellek...stb

Mostanra már 2 hónapja sem láttam. Voltak durvább bejelentései, pl ha nem abba a városba kerülök főiskolára akkor ő befejezi mert nem folytat távkapcsolatot. Megjegyzem, táv az most is van. Plusz, azt mondta hogy neki a mostani helyzet sem jó hogy ritkán találkozunk (de ez van) valahogy így fogalmazott. A munka beosztás változására fogta ezt és az edzésekre. Utóbbi dolog időpontjai megváltoztak.

Valaki már mondta nekem, hogy csak kihasznál és ne fussak utána. Én ha ezt említettem neki akkor letagadta. Szó sincs erről, nem érti miért gondolok ilyenekre.

Arra gondoltam, bekerülök egyik egyetemre és onnan átmegyek esetleg egy másikba egy új városba, akkor célszerű lenne újra ráírni hogy kísérjen el valahova?

Ezt az opciót említettem neki és azt mondta szívesen elkísérne. Megjegyeztem hogy biztos csak elkísérnél aztán mennél a dolgodra. Mondta hogy ez nem igaz. Olyat is említett, hogyha kihasználnám akkor nem érdeklődne a hogylétemről, igaz volt mikor 1 napig se beszéltünk mert leoltottam ocsmány szavakkal.

Elég röviden próbáltam leírni a dolgokat. Most furcsa érzésem van a szívemnél, úgy hogy nem beszélünk mert már most "eltűntem".

Ez olyan filmszerű helyzet lenne egy idő után újra összefutni. Szerintetek?



2018. jan. 13. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Ez olyan filmszerű helyzet lenne egy idő után újra összefutni. Szerintetek?" - szerintem, aki ostoba azon nem lehet segiteni, ugyhogy picit probalj meg felnoni, osszeszedni magadat, es aztan a kesobbiekben mukodokepes kapcsolatokat kialakitani, ahol nem vesznek beszelo hasznalati targy szamba. Mert ennek a pasasnak kb. ennyi vagy, es jo lenne, ha erre te is rajonnel vegre.
2018. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól vagy ilyen idióta, vagy segítenek?
2018. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt?
2018. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!