Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan vékony, vagy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vékony, vagy átlagos alkatú lány, akinek a magas, kicsit mackós pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, nem vagyok nagyképű, vagy nagy elvárású. 27 éves vagyok, alapvetően normál alkatú, borostás, csak van egy kis pocakom.

Azt vettem észre, hogy jóval kevesebb lány néz meg, mint amikor vékony voltam. Akinek tetszem is esetleg, az is ducibb.



2018. jan. 15. 00:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem vékony lányként tetszenek a mackós pasik, de az már kevésbé akinek az arcán is ez meglátszik. Persze ez ezzel jár, de a pufibb arc nem jön be.
2018. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Párom mackós alkatú. Izmos, erős, de van rajta zsír, kis pocakja is van. Bár ő inkább az alacsony férfiak táborát gyarapítja. Az arca is kicsit pufi, de most egy kis szakállat növesztett, ez szépen megnyújtja (két oldalt az arcát borotválja).

Szerintem rettentő férfias.

Amúgy én vékony vagyok.

21/n

2018. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!