Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányok! Most őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Most őszintén, mekkora sor áll értetek?

Figyelt kérdés
Most a gyengébb jelölt pasikat, akiket amúgy nem vesztek férfiszámba, azokat is számoljuk bele. Hány férfi az összesen, akikről pontosan tudod, hogy akár komoly kapcsolatra is bármikor meg tudnád kapni? - (nem csak szexkapcsolatra, az a szám majdnem végtelen minden nőnél)
2018. jan. 16. 16:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
32%
19 es voltam inkább kalapurnak szanom amit ortam
2018. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
17%

#16 Wow, jött értelmes válasz. Nem gondoltam volna.


Úgy osztják itt a kérdezőt, mintha nem is tudom mit követett volna el. Csak kíváncsi. Férfiként teljesen ismeretlen ez a jelenség, nálunk nem jelentkeznek be nők, se naponta se havonta. Tudjuk, hogy a nőknek ez mit sem ér, mert a próbálkozók többségét egyből kizárják, de attól még miért ne lehetne megkérdezni, hogy mennyi az az annyi?

Úgy tesznek mintha ez a szám egyáltalán nem határozná meg az igényeiket, meg azt, hogy milyen eséllyel tudnak maguknak jó férjet fogni.

2018. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
96%
0. egyedül állok a sorban :D
2018. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
45%
#23 Nem követett el semmit, csak már nagyon sok ilyen kérdés van és unalmas.
2018. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén..Ha felraknék egy jobb képem ,akkor a férfi lakosság 90%-a valoszinűleg meg@ .nám ,szúrnám stb jelzővel illetne,hangosan vagy magában. Akkor már számold ki te ,mekkora a sor hossza. De bármelyik közepesen jol vagy nagyon jol kinéző lányra ez áll.


De ez nem az én hibám, hanem a férfiak ilyenek,a dugás az első náluk.

2018. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Az utóbbi két hétben 2 férfi jelezte, hogy mélyebben meg szeretne ismerni. Azelőtt novemberben egy fiú szeretett volna kapcsolatot kezdeményezni. Ha még távolabb megyünk a múltban, akkor júniusban volt egy srác, akivel akár össze is jöhetett volna egy kapcsolat. Tehát fél év alatt négy fiú adta tudtomra, hogy akár többet is el tudna képzelni velem, ebből kettő ismert régebbről.
2018. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%
#26 vagyok: fontos megjegyeznem, mert szorosan az igazsághoz tartozik, hogy június-december között vidéken voltam egy kisebb városban, és alig érintkeztem emberekkel, csak dolgozni jártam és orthon voltam, két hete pedig Budapestre költöztem és itt sokkal több és "új" férfivel találkoztam. Szóval ezek a tényezők eléggé torzítanak.
2018. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az ötven gyékás balfék áll sorban minden nőnél a "szija mizu? Ismi? Mutasak képet a farkamró?" dumával.

Normális férfi nem "áll sorban", hanem ismerkedik, és ha nem kölcsönös a vonzalom, tovább lép.

2018. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
46%
0, azaz nulla.
2018. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
45%
Néha volt ilyen, olyan 2-3. Pedig egyetemen is fiúk vannak többségben. Ronda pedig tuti nem vagyok.
2018. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!