Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányok! Most őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Most őszintén, mekkora sor áll értetek?

Figyelt kérdés
Most a gyengébb jelölt pasikat, akiket amúgy nem vesztek férfiszámba, azokat is számoljuk bele. Hány férfi az összesen, akikről pontosan tudod, hogy akár komoly kapcsolatra is bármikor meg tudnád kapni? - (nem csak szexkapcsolatra, az a szám majdnem végtelen minden nőnél)
2018. jan. 16. 16:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%
A kapcsolat úgy alakul ki, hogy kialakítod. Nem úgy, hgy csak ráböksz valakire a sorból.
2018. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%

Én nem vagyok nő, de kapásból tudnék kb 5-6 lányt, akit akármikor megdughatnék.

tbh, fogalmam sincs ki akarna velem kapcsolatot, a lányok sem fogják tudni. Az viszont biztos, hogy mindenkinek van legalább annyi "hódolója", mint nekem. Az megint más, hogy a lányok többsége nem számolja bele azokat, akik csak "megnézik" őket. Lehet, hogy 2 szó után kiábrándulna a srác, vagy épp fordítva. Szerintem idióta kérdés, de gyúrok a kevés százalékra

2018. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%
Fogalmam sincs.
2018. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
7%
Teljesen mindegy, hány férfi áll értük sorban, ha egyszer nekik csak azok a férfiak kellenek, akikért a nők állnak sorban.
2018. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%

Hát én most csak a kérdésedre fogok válaszolni, kifejteni/magyarázni nem akarom, mint a többiek.


Összesen 4 ember van. Ők sem sorban állnak, csak megjegyezték

2018. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
74%

Véletlen elküldtem befejezetlenül :D



Szóval 4 srác van, akik nem sorban állnak, csak megjegyezték, hogy ha esetleg szingli leszek szóljak nekik.

Ebből a 4ből 2vel talán randiznék, a másik 2vel pedig nem.

2018. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként írok úgy pofázol kérdező mintha őszinte kérdés lenne nyilván aki tényleg komolyat akar férfi az egy én se vagyok jobb félrene érts csak hülye kérdésre hülye választ kapsz ahol magyarázzák a csavart a kérdésedben
2018. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem egy kesztyű a nő hanem egy ember mint te
2018. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
30%
Tehát egy komoly kapcsolat nem azt jelenti hogy májjer vagyok mert felhúzon a kesztyűt hanem hajlamdó vagy azokat amiket szeretsz akár neki adni
2018. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
64%
0,00 főből áll a sorom. -1, ha beleszámítjuk, hogy van egy srác, aki szívesebben vágná le a saját farkát, minthogy összejöjjön velem.
2018. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!