Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kytana28 kérdése:

Kedves férfiak! Várom a véleményeket. Miért csak dugni jò egy gyerekes nő?

Figyelt kérdés
28éves vagyok egy 7éves kisfiúval. Miért hiszi sok férfi hogy egy nő pótapukát keres? Nem bántani akarok senkit, félreértés ne essék. De ezt tapasztalom. Nagyon tudja csapni a szelet rengeteg férfi, de amint elmondom hogy anyuka vagyok, mások lesznek. Érzem hogy csak a szexre kellenék. Vagy nem tudom. Lehet beképzelem. Az igazi őszinte véleményt várom mindenkitől aki időt szán rà hogy válaszoljon. Köszike. Puszi
2017. dec. 26. 14:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
44%

Nem fogom elvinni a balhét, van arra elég balek.

Gondolom a szokásos sztori volt:

1.Majd megváltozik, aztán nem változott meg.

2.Majd időben kihúzza, aztán nem húzta ki.


Most meg jó lenne egy balek, aki besegít.

2017. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
36%
Mert tán nem azt keresel ? Nem mondod ki, de végülis csakcsak. Nagyon kevés férfi az akinek az belefér, hogy más gyerekét nevelje.
2017. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
30%
Kerülik a "bonyodalmakat".
2017. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
16%
Dugni se jó mert nagyon ki van tágulva :D
2017. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
27%
"Miért hiszi sok férfi hogy egy nő pótapukát keres?" Mert az az általános és elfogadott minta a háromtagu családra: Mama + papa + gyerek. Te milyen szerepet szánnál ilyen felállásban a férfi társadnak? (Tudod, ugy a hétköznapokban!)
2017. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon még dugni sem...
2017. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nem igy történt :-).házasságban éltem, csak nehéz volt egy alkoholistává vált férfi mellett megmaradni, aki elgyepált ha ugy tartotta kedve. Nem balekot keresek. Magamnak egy jófej srácot, akivel szerethetjük egymást.vagy akinek nem ugy jött össze az első kapcsolata az ássa el magát? Én egyedül is eltartom magunkat. De Köszönöm a válaszokat. :-*
2017. dec. 26. 14:48
 8/44 anonim ***** válasza:
80%
Hmm, számomra nem gátló tényező, hogy egy nőnek már van saját gyereke, viszont engem meg túl gyereknek tartanak, hiába vagyok 26 éves. Rám néznek, fiatalabbnak nézek ki a koromnál, egyből megy a megbélyegzés. Szar egy világot élünk.
2017. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyan nem vagyok férfi, dea felállás a következő lehet.


Tudják, hogyha összeköltöztök, akkor nyilván a gyereked is veletek fog lakni, nem kint az udvaron a kutyaólban.

A gyerekkel foglalkozni kell, ha már bekerülsz a környezetébe, nincs olyan, hogy hozzád szól és te elfutsz, mert nem az én gyerekem, foglalkozzon vele az apja!

Azzal együtt, hogy veled összeköti az életét, a gyerekedet is bevállalja, ha akarja, ha nem.

2017. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
37%
Ne keseredj el. Én 28 vagyok 2 kicsi gyerekkel. Lassan sorszámot kell osztanom. És nem csak dugást akarnak...
2017. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!