Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lendüljek át azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lendüljek át azon, hogy szégyellem kicsit a szüzességem? 19l

Figyelt kérdés
A korombeli lányok már rég szexuális életet élnek, én pedig nem is csókolóztam. Középsuliban tanultam, szüleim is szigorúak voltak. Most már van esélyem kapcsolatra, a férfiak is próbálkoznak, de amikor megtudják, hogy tapasztalatlan vagyok, akkor meglepődnek. Nem elutasítóak, sokszor tetszik is nekik, de furának találják, ez pedig engem feszélyez, és inkább hagyom az egészet.

2018. jan. 28. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell szégyellni! Légy büszke magadra, hogy megtartottad ezt a kincset :)

Meglátod, majd jön a herceged és nagyon fogja ezt értékelni.

2018. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen csókolóztam először, és 22 évesen veszítettem el a szüzességem. Egyáltalán nem bánom hogy eddig vártam. Nincs mit ezen szégyellni, mindenki akkor esik túl ezeken amikor akar. Magánügy. Aki szeretni fog téged, nem fogja furcsállni.

23N

2018. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

És? Én 24 éves koromig az volt. Nagy ügy.


28n

2018. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem az egy pozitív dolog! :)
2018. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!