Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, akit hidegen hagy, ha egy férfi a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 21:46
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran tervezed?
2018. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Havi egy-két alkalom.
2018. jan. 30. 22:37
 13/44 anonim ***** válasza:
34%

Tudjátok, sok árnyalata van ennek. Volt egy srác, aki nagyon velem akart lenni. Majdnem beadtam a derekam, mikor kiderült ez az a felfogásáról. 22 éves, dolgozik, relatív jó fizuval. Csak hát anyuci pici fia... de bár ez lenne a legnagyobb gond.

Együtt él a szüleivel és a tesójával 1 szobás lakásban, ahol 2 ágy van, így vagy a tesójával vagy az anyjával/apjával alszik. Mikor ez kiderült, majdnem szívrohamot kaptam. Önálló keresete van, és eszébe nem jutott elköltözni, pedig még közös albérletet is felajánlottam neki.

Így nyilván attól a másodperctől kezdve olyan erős undort éreztem iránta, hogy azt szavakba nem lehet foglalni.

18 éves korom óta külön élek a szüleimtől, pedig volt terem, külön szobám, életterem. Számomra elfogadhatatlan, hogy valaki még az anyjával 1 ágyban alszik 22 évesen és akkor vegyem komolyan a közeledését?

Szóval nálam emiatt ez egy elég erős kritérium, természetesen vannak kivételek, de anyuci pici fia ha még 30 évesen is otthon lakik, akkor nálam nem jöhet szóba. Ha ideiglenes megoldás, az megint más. De aki 30 éves koráig egy vajas kenyeret nem csinált meg magának vagy a szobáját nem takarította ki, azzal nincs jövőm.

2018. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Ez az eset azért eléggé szélsőséges és ritka. :D
2018. jan. 30. 22:43
 15/44 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező van esélyed olyan lányt találni aki elfogadja. Ne járj prostihoz.
2018. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Létezik. 20-on évesen még engem is hidegen hagyott, de most 2 gyerekkel 35 felett, el se tudnám magunk képzelni a szüleim nyakán. 19 éves koromtól önállóan lakom és a hozzám illő korosztály is jó esetben.
2018. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
89%
#13: azért ez erős szélsőség. 30 vagyok, de jelenleg a családi házban élek, mert egy ideje nincs párkapcsolatom és így sokkal többet tudok spórolni, gyűjtögetni. Hazaadok pénzt, magamra főzök, mosok. Emeleti szinten élek én, lent a szüleim, tehát csak a konyha, ebédlő a közös. Ennyi. Amíg nem lesz újra barátnőm, minek mennék el egyedül egy albérletbe? Éltem már külön, nem erről van szó, hogy anyuci pici fia lennék, de minden észérv azt mondja, hogy amíg nem ismerkedem meg egy nővel, addig ne menjek egyedül fhaszt verni egy albérletbe, ahol idegen ember zsebét tömöm pénzzel, akkor már inkább a szüleimnek adok pénzt.
2018. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
79%

#17 13-as vagyok. Persze, ez így teljesen rendben van. Gondolom, ha te beleszeretnél valakibe, és eljönne az összeköltözés ideje, akkor megtennéd.

Azért hoztam ezt a példát, mert sajnos ilyen is létezik, így a kérdésre nincs egyértelmű válasz. De ez kiderül amúgy ismerkedésnél, hogy a másik csak ideiglenesen/anyagi megfontolásból él velük és önállóan él, vagy ugye anyuci pici fia.

Ez 2 nagyon különböző dolog. Ez esetben számomra sem lenne akadály vagy ilyesmi. De el sem hiszitek, mennyi olyan férfi (inkább fiú) van, aki inkább azért lakik otthon, mert anyuci mindent megcsinál.

2018. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
57%

Persze, én azokon döbbenek meg akit az zavar ha valaki otthon lakik de az nem ha a feleségével/barátnőjével.


Amúgy miért ne lakhatna a szüleivel? Mégiscsak segítség, többet tud félrerakni mintha albérletre is költene etc. Persze az gáz ha mindez kényelemből van lásd lusta takarítani, mosni, főzni hisz majd az anyu elintézi, de érted ott sem az a gond hogy otthon lakik hanem a jellemének eme defektje.

23/n

2018. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért lakik otthon 30 évesen mert gyűjt saját lakásra, hogy 40 évesen vehessen. Nem akarja albérletre kidobni a pénzét.
2018. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!