Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, akit hidegen hagy, ha egy férfi a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 21:46
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Olvastam a 25-ös válaszod, de szerintem attól az még gyerek szerep. Én nem tudom másképpen látni, de az a Te véleményed, ez az én véleményem, nem veszünk össze.
2018. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
56%
Nálam kizárt egy ilyen férfi. Nem érdekelnek a kifogásai, nekem is drága a lakhatás a fővárosban, mégsem lógok a szüleim nyakán, hanem van igényem az önálló életre. 26/N
2018. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
70%

27-es, nekem nagyon nagy igényem van az egyedüllétre, így ezt keresem másban is. Különben alapvető dolgokban nem passzolunk.


Felőlem kaphat pánikrohamot, ha egy napig nem szól hozzá senki, csak ne legyen a párom. Ő se viselné el, hogy nem fogom szórakoztatni, mert miért nem szólok hozzá.

2018. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

#33

Ez te vagy.

Attól még nem "kell igénynek lennie" az egyedül élésnek.

Van, akinek bejön, de nem mindenkinek, ennyi.

2018. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
35%
Az én világnézetem szerint annak kell lennie, mert szerintem az ilyen lelkileg életképtelen.
2018. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Arra senki nem válaszolt, hogy akkor ha mondjuk ötven éves koráig nem lesz barátnője/társa, akivel együtt szeretne élni, akkor ötven évesen is a szülői házban fog lakni a kisszobában?
2018. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
66%

A 17-es válaszban benne van minden. Azért él a szüleivel, mert ez egy kézenfekvő megoldás, nem pedig lelki kényszer, és otthon is megvan az önálló élete. Viszont élt már külön is, ami meg egy fontos tapasztalat.


Mindkét életmódnak van előnye, hátránya. Én most azt írom le, amit viszonylag ritkán szoktak. Aki hosszú éveket tölt el egyedül az könnyen tipikus alkalmazkodásra képtelen agglegénnyé válhat, akivel azért nem lehet egyről a kettőre lépni, mert fél, hogy felforgatja az életét egy új lakótársa.


Nem lehet megmondani, hogy melyik az abszolút jobb, ugyanis több körülményt kell figyelembe venni. A legjobb a nagy egész alapján ítélni. Szerintem nagyon hasznos, ha valaki mindkét életformát ki tudja próbálni, mert az állandó egyedüllétnek és az állandó otthoni létnek is megvannak a hátrányai.

2018. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
63%

"fél, hogy felforgatja az életét egy új lakótársa"


Akkor az ilyen nem akar párkapcsolatot. Nincs ezzel semmi baj.

2018. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
91%

Minden nőt érdekel, hogy az adott férfi milyen egzisztenciális jellemzőkkel rendelkezik. A különbség csak a mértékében áll. Van nő, amelyik csak annyit vár el, hogy ne ő tartsa majd el a férfit. Van nő, amelyik azt akarja, hogy külön lakjon a férfi. Van amelyiknél már a saját lakás a minimum beugró. És van amelyik jelentős vagyont vár el, jó házzal, autóval, stabil anyagi helyzettel. Azonban mindben közös, hogy az anyagiak valamilyen szinten befolyással vannak a döntésükre.


A másik tény pedig, hogy a nők általában olyan férfiakkal terveznek kapcsolatot, akik legalább olyan anyagi szinten vannak, mint ők, de ha lehet, inkább felette. Egy nettó 190 ezret kereső saját lakásban élő nő nem fog leállni egy 130 ezret kereső szüleinél vagy albérletben lakó férfival.


Szóval cimbora, nem árt, ha veszel egy lottót és imádkozol, mert ha te is egy átlagos magyar férfi vagy, akkor ilyen lakásárak mellett nem sok esélyed lesz előrébb jutni ezen a téren...

2018. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
66%

Igen. De olyan is, akit zavar, és sokszor tűnhet úgy, hogy minden nő ilyen, ha az adott szüleinél élő férfi az instagrammodell-luxycsajszy meg felsővezető kategóriában keresgél. Előbbi azért ódzkodik ettől, mert eltartót keres magűnak, utóbbi meg nyilván magához hasonló életszínvonalon élőt keres, nehogy kihasználják.


Én párom pl. anyjával élt, amikor megismertem, ő 28 volt, én 23. Engem nem zavart, de pl. azért voltak feltételeim. Pl. akkor nem folytattam volna tovább a kapcsolatot, ha esze ágában sem lett volna pár éven belül összeköltözni, és KÜLÖN (ha az lett volna a távlati célja, hogy anyósjelölt mellé beköltözöm, ott lett volna vége a dolognak).

2018. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!