Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, akit hidegen hagy, ha egy férfi a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 21:46
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem zavar van a fejekben. A "szüleivel él, de megvan a saját élete", szerintem egy bazi nagy ellentmondás már önmagában.

És megkockáztatnám, hogy még úgy is, ha felső szinten önálló lakás van neki, és kívülről a feljáró, külön bejárat, még akkor sincs saját élete.

2018. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"fél, hogy felforgatja az életét egy új lakótársa"


Na ilyen van a rokonságunkban. Egyedül lakik kb. 10 éve, most 37 éves. Egy rigolyás p...cs, nő nem marad meg mellette.

2018. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
34 éves pasi vagyok, szüleimmel élek, eszem ágában sincs elköltözni!Kènyelmes, van munkahelyem, netto 100eurós fizetésem, senki nem cseszeget itthon, jól megvagyok a szüleimmel.Semmire nem fogadnak el pénzt, se kaja, sem rezsibe! Így tudok nekik segíteni egyéb dolgokban, tudok rájuk figyelni! Nem mentem el az eszem, hogy valakit gazdagítsak (albérlet), vagy hogy házat építsek! Itt vagy a gyönyörű kertes ház(am), már a nevemen! Engem nem érdekel hogy jött-ment nők mit gondolnak! Élem az életem nyugodtan, békésen, HITELEK NÉLKÜL!!! A csajozást megoldom én is jobbnál jobb prostiknál! Ennyi!
2018. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

214m2-es családi házban (30%-ban tulajdonos vagyok, kifizettem a fennmaradó hitelrészt) a szüleimmel élek úgy érzem nem tiprunk egymás lábára és elférünk 3-an.


A szobám 46m2-es, másnak kisebb a lakása, külön WC és fürdő, külön konyha is lehetne, de kicsit át lett alakítva és jelenleg vendégszobaként van berendezve.

Édesanyám intézi az élelmiszert, fater a fűtést, a számlákat meg én fizetem.


11 évig nem éltem itthon, ráment a fizetésem nagy része olyan albérletre, melybe szinte csak aludni jártam, ráadásul 62m2-en 5-en voltunk. Néha ez a szám felszaporodott akár 12 emberre is, majd szinte állandósultak a vendégek, élettársak és rokonok. Mozdulni sem lehetett és a számlák is az egekbe szöktek...


Bunkó módon javasoltam fizessük arányosan pl. ha ott a barátnője, rokona akkor ő is szálljon be, persze egyöntetűen leszavazták :)


Győrben egy kis lyuk 85 000Ft + rezsi, a csoportos bérlésből meg már egy ideje kinőttem!


Jelenleg 100e-110e körül tudok félretenni ínségesebb időkre. Részemről feleslegesnek tartom ezen pénz elherdálását albérletre, ha magányra vágyok nem megyek a ház másik felébe és megvan oldva.


35F

2018. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!