Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mas is eszrevette h harmincask...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is eszrevette h harmincaskent mennyire nehez ismerkedni?

Figyelt kérdés
Huszonevesen teljesen mas volt. Nok tapasztalatait varom.

2018. febr. 3. 06:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván, kevesebb a jelentkező. Hatalmas megfejtés.
2018. febr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg kicsit nehezebb, mert a harmincas nők vagy kapcsolatban vannak vagy gyerekük van már, vagy éppen a sebeiket nyalogatják az előző kapcsolataikból. Teljes káosz. Aki egyikben sem tartozik, azok meg berendezkedtek már egy szingli életformára vagy éppen buliznak még mindig és több f.arkat fognak mint kilincset. Ennek ellenére minden korosztálynak megvan a maga problémája társkeresés terén. Sehol sem egyszerűbb.
2018. febr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Félénk férfi tapasztalatait ismerem.

Nehezebbnek nem mondanám, inkább másnak.

2018. febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem pont fordítva. Pl. akkor nem voltak online társkeresők, ezeken meg nagyon gyorsan és egyszerűen lehet összehozni randit.

Nem kell aggódni, hogy apu mit szól, ha felviszek valakit. ;) Kocsi is van, pénz is van: programot szervezni is sokkal egyszerűbb.

Ráadásul nincs már bennem semmilyen görcs, hogy jujj csak ne maradjak egyedül. Így is jól érzem magam.

2018. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Tapasztalatom szerint ismerkedni szerintem nem nehezebb, normálisat találni viszont annál inkább. Ebben a korosztályban a legtöbb megfelelő ember foglalt, a többség elvált (és általában a férfi hibájából, szóval várható ugyanaz a probléma, vagy válás után egyáltalán nem akar komolyat), aki meg még független ebben a korban, ott általában van valami "bibi" amiért nem maradnak meg mellette. Nehéz, de nem lehetetlen.

Írom ezt elvált 30 éves nőként.

2018. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
#5 arra azért kiváncsi lennék, hogy hányszor kellett elválnod ahhoz, hogy elmondhasd, a válások általàban a férfi hibájából történnek. :d
2018. febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ismerkedes alatt egeszen pontosan azt ertettem, hogy talalni egy normalisat. Elvalt 30 evessel ertek egyet.
2018. febr. 3. 07:59
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Mert keressek hogy ujra csalodjak
2018. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Nőként azt érzik hogy a hiba férfi okból van, férfiak meg női okot hisznek.


A mi családunkban elviselhetetlenebbek a feleségek. Sok ordibál, főnökösködik, szórja a pénz. Ezért cserébe a férfi persze iszik, vagy épp kB menekül otthonról és heti 6 7 napot dolgozik.


Ezt csak azért írtam hogy nem mindig a férfi a hibás teljesen.

Persze ezek az emberek meg együtt vannak de csak azért mert az egyik fél jobban nyel.

2018. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

6-os: én egyszer váltam természetesen, és a férjem drogozása, alkoholizálása miatt. Fontosabb volt neki ez az életvitel, és az új "haverok", mint a családja.

A véleményem az ismerkedéseim során alakult így ki. Bevallották a már elvált férfiak, hogy megcsalták a feleségüket vagy nem jártak haza, inkább bulizgattak, haveroztak. (De persze állításuk szerint tanultak belőle..) És sajnos ismerettségi körömben is van pár válás, aminek a nők vetettek véget a férfi viselkedése miatt.

Nyilván vannak esetek, mikor női fél a hibás, de az jóval kisebb arányban.

2018. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!