Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mas is eszrevette h harmincask...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is eszrevette h harmincaskent mennyire nehez ismerkedni?

Figyelt kérdés
Huszonevesen teljesen mas volt. Nok tapasztalatait varom.

2018. febr. 3. 06:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9-es


"A mi családunkban elviselhetetlenebbek a feleségek. Sok ordibál, főnökösködik, szórja a pénz. Ezért cserébe a férfi persze iszik"


A pialasra mindig van magyarazat meg urugy, szoval ez egy totalis hulyeseg.

2018. febr. 3. 08:29
 12/23 anonim ***** válasza:
18%

Ahogy az ordibálásra és a rinyára is.

Nem megyünk sehova, nem kapok semmit, más a vélemény, sose vagy itthon vagy pénzszórásra is ilyen olyan ünnep szülinap stb.


Úgyhogy szerintem 30 évesen ne játszuk a 10-en évest. Nem minden fekete vagy fehér.

2018. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

#9 Abba nem gondolsz bele, hogy ez csak az, amit te kívülről látsz. Azt nem látod, hogy vajon a nő miért vált hisztissé, ingerültté. Gondolom, mikor elvette a pasi, még nem volt ilyen. A nők akkor szoktak hisztissé válni, ha elhanyagolva, nem-szeretve érzik magukat.


De minden házasság más, minden tönkrement házasság más okból megy tönkre. Vagy a férfi hibájából, vagy a nőéből, vagy egyszerűen kihűlnek az érzelmek, az senkinek sem a hibája. Nem lehet csak az egyik nemet okolni, persze férfiként egyszerűbb a nőket, nőként meg a férfiakat ócsárolni.


Amúgy szerintem manapság 30-asként sem nehezebb párt találni, mint fiatalon. Fiatalabbaknak sem mindig könnyű, főleg, ha valaki nagyon válogatós és megfontolt.

2018. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért hiszitek azt, hogy aki akármilyen idős korában nincs kapcsolatban, azzal gáz van. Mert ha megfordítom, az sem igaz, hogy mindenki, aki párkapcsolatban van, "bibi-mentes".
2018. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

Én azt vettem észre hogy a harmincasok mintha eltűntek volna. Az ismeretségi körömben- a legtágabban is- mintha 30 körül egy lyuk lenne. Sok a huszonéves, de aztán meg 40től felfele vannak, a néhány harmincas pedig leginkább házas. Én is ezért váltottam 29 évesen 45-ről 25-re mert a korosztályom mintha megszűnt volna. Az a néhány 30as pasi akit ismerek és nem nős, azok meg isznak, cigiznek, esetleg anyuci kedvencei, vagy épp kúrógépek, magyarul normális kapcsolatra alkalmatlanok.

Szerintem a nagyrészük külföldön dolgozik, ott is él, mert azt már megfigyeltem hogy pl karácsony előtt sokkal sokkal több a fiatal mint máskor. Na meg ki ne ismerne olyat akinek legalább 1 családtagja vagy ismerőse kint van.


Vagy csak nem járnak sehova, netes társkeresőt pedig sose próbáltam, nekem az olyan rideg.

33N

2018. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

14-es:

Én tapasztalatból beszélek, nem csak általánosítgatok. Én 2-vel is megjártam egymás után. Egyiknek sosem volt 1 évnél hosszabb kapcsolata, fél év együttlét után már rá is jöttem miért. Megfojtja a másikat, annyira rátelepszik, ok nélkül féltékeny, nem engedi sehova, csak ő létezhet számára, csak vele kell foglalkozni minden pillanatban. Ezt szerintem senki sem tolerálja. A másik kapcsolatom még egyedülálló férfival azért ment tönkre, mert túl uralkodó típus volt.

Ezért nekem a sokáig egyedülálló férfiakkal nem jók a tapasztalataim.

2018. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15-össel is egyetértek. Az egyedülálló 30-asok nagy része még bulizgat, haverozik, hódítgatja a nőket, az elvált 30-asok pedig azért teszik ezt, mert egy hosszú házasság után újra "élni" akarnak.

Úgyhogy nagyon kicsi az a ráta, amelyik tartós kapcsolatot szeretne, és normális is minden tekintetben. Sajnos.

2018. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
De aki 30 évesen ilyen, az 20-on évesen is ilyen volt. Nekem barátnőm van rengeteg, aki féltékenykedik, nyomoz a párja után, és kapcsolatban vannak.
2018. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem könnyebb. Unokatesóm 33 èves pasiként bő 3 hónap alatt olyan lányt talált a neten, aki azóta felesège van egy közös kisfiuk. Jobbat mondok unokatesóm felesége hazajött angliából ès 7-8 hónapra ra el volt jegyezve, 1 èvre terhes volt 1èv 2-3hónapra esküvő. Unokatesóm benne volt az első 5-10levélbe a parom.hun amit a lány regelés után kapott.

Ellent mondok magamnak,mert 28,5éves korom óta egyedűl vagyok,de könnyebb ismerkedni. Vettem egy normálus 1 milliós autót 29,5èvesen. Minden második héten volt randim volt szex . Volt akinél 10ből 1 pasi voltam. Egyik lányt nem tudom miért dobott csak gondolom , hogy jobbat talált.

30 fölött mind a 2 ember dolgozik van pénz autó lakás...sok minden egyszerűbb. 30 asok meg akarnak állapodni... komolyan keresnek nem csak hmm lesz ami lesz.

2018. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Utolsonak:


"Minden második héten volt randim volt szex."


Nagyon kemeny! Ez mar valami! Mit varsz, erre mit mondjunk?

2018. febr. 3. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!