Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nőtársaim! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nőtársaim! Járnátok egy könnyűvérű férfival?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 14:02
1 2
 1/14 Gál Zoé ***** válasza:
95%
Nem. Elegem van belőle, hogy rámír a sok idióta, meg a farkáról küldözget képet. Nem kell perverz állat.
2018. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Bocs fiú vagyok. De komolyan van ilyen, hogy elküldi a fa..? :D Szerencsére az én társaságomban nincs ilyen ember.
2018. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#2 több, mint gondolnád.

A könnyűvérű férfi megfogalmazás elég vicces, ezt inkább nőkre szokás használni, bár miért is ne.

Nem járnék ilyennel.

2018. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Jartam, ha ugy kell ezt erteni,hogy igen sok novel volt dolga.

Ugyanakkor komoly kapcsolatai is voltak,megcsalni pedig senkit sem csalt meg.

Ha nem volt kapcsolata..hat akkor viszont sok novel fekudt le.

Engem ez tulzottan nem izgatott.

Ha megcsalasok lettek volna,na akkor eselyes,hogy hanyagolom.

2018. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha ez alatt azt kell érteni, hogy már az első pár randi alkalmával tapizik, nyomul, meg akar dugni(mármint persze nyilván meg akar, de ilyenkor még nem illik ezt jelezni is), meg folyton egyéjszakasai vannak és bulizgat állandóan - nem, ilyenekkel nem jártam soha és nemis fogok.

21N

2018. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gál Zoé ***** válasza:
40%
Mondjuk így jobban belegondolva járnék, csak interneten ne kezdeményezzen senkinél, mert attól már kifordul a belem.
2018. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképp. Férfi kell nekem, nem egy farokvezérelt lény.
2018. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Könnyűvérű nő miért ne tenné? Mindketten azonos szándékból mennének bele a kapcsolatba, csak szórakozásból.
2018. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

2-es sajnos tényleg sokan küldözgeti a farkukról a képet. Ezek mind egyébként a való életben szerencsétlen, nyomi figurák .. egyedül így tudnak huncutkodni, amit megértek, de engem kíméljenek :DD


Kérdező: Nem. :)

2018. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
A környezetemben, a buta nők kapnak az ilyen pasikra, vagy az egy éjszakás típusok, esetleg a tapasztalatlanok. Azokra meg vadásszanak csak, ha jó nekik.
2018. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!