Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit rontok el szórakozóhelyen ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Voltam mostanában discoban ismerkedni, tudom hogy nem egyszerű meg annyira nem is az én világom de ismerősi körömben nem sok lány van így kénytelen vagyok ilyen helyen társat találni.


Legtöbbször egyedül megyek, ott táncolnak a lányok kettessével, hármassával odamegyek hozzájuk lötyögök egy kicsit mellettük. Igaz nem táncolok túl jól de a legtöbb ember ilyen helyen szintén elég béna. Szóval odahajolok az egyikhez, esetleg megfogom a derekát és megkérdezem hogy lenne-e kedve táncolni mert szimpatikusnak találom, esetleg bemutatkozok, vagy valami ilyesmi szöveggel. Erre legtöbbször az a válasz hogy nem, mert inkább a barátnőivel táncol. És ezt eljátszom vagy 10-15 lánynál egy este, utána elegem lesz és hazamegyek. Egyedül szinte soha nem látok lányokat akikhez odamehetnék, és amúgy is miért menne valaki a discóba azért hogy a barátnőivel táncoljon azt valamelyiküknél otthon is lehet. Ha elég ritkán valamelyik lány belemegy akkor táncolunk egy kicsit utána ha próbálnám kihívni hogy beszélgessünk legtöbbször azt mondja hogy inkább a barátnőivel marad vagy nem hagyja itt őket. Ilyen helyen ismerkedni kellene.


Rólam annyit hogy nem nézek ki rosszul nem csak az én véleményem mondták már lányok is hogy helyes vagyok, elég magas vagyok, nem túl kigyúrt de azért látszik hogy sportolok, szerintem elegánsan öltözök ilyen helyre, értelmes srácnak tartom magam bár itt nem látszik annyira, nem szoktam sokat inni 1-2 feles max. meg sem látszik rajtam hogy részeg lennék.

20/F


Mit kellene másképp csinálom?



2018. febr. 5. 11:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Erről az elrablós dologról csak annyit, hogy mi baromi óvatosak voltunk mindig, vigyáztunk egymásra, ha valaki elment valakivel, utána mindig jött az sms, hogy minden rendben.

Mégis sikerült eljutunk odáig, hogy beginázták (vagy tököm tudja, manapság hogy hívják ezeket a particuccokat) az egész bandát. A vicc az, hogy srácok is voltak velünk (két csaj párjai), csak mivel mi jártunk a piáért, gondolom nem tűnt fel. Nem tudjuk, hogy jött össze a dolog, mert pulttól asztalig vittük a poharakat, de mégis megtörtént.

Annyi volt a mázlink, hogy az egyik srác besokallt, és ebből a körből már nem ivott.

Órák estek ki mindenkinek, annyira rosszul voltunk, és mikor kimentünk a szórakozóhely teraszos részére, hogy friss levegőt szívjunk, akkor a biztibojok, akik ugye elvileg ránk vigyáznak, simán elhajtottak a fenébe, mert részeg luvnyák vagyunk, és hiába próbálta magyarázni a velünk lévő srác, hogy nem ez a helyzet, csak körberöhögtek.

Nekünk szerencsénk volt, mert túl sokan voltunk, srácokkal, meg hogy volt, akinek nem jutott a rossz piából. Volt, aki várjon a mosdó előtt, meg taxit hívjon mindenkinek, mikor annyira összeszedtük magunkat.

De a biztiőröktől, akik elvileg ránk vigyáznak, akár fel is fordulhattunk volna.


Kommentedre reagálva, az elrablást meg ne úgy értsd, hogy becipelnek egy sötét sikátorba, míg sikítozol. De a fenti példához hasonlóan kiütött lányokat, ha nincs kíséret, simán el lehet támogatni. Jajj, szegényem nagyon berúgott, persze, a haverjai vagyunk, hazavisszük. Szerinted ki fogja ellenőrizni, hogy tényleg összetartoztok-e?

De pont elég az is, ha a lány önkéntesen elvonul egy sötét sarokba a kiszemelt férfival, vagy netán még ott is hagyja a szórakozóhelyet, persze, keressünk olyan helyet, ahol jobban tudunk beszélgetni. Ha a csávó erőszakoskodni kezd, akkor egyedül már mit tegyen ellene? Nagy eséllyel még csak nem is tudja a társasága, hogy hova indult, azon túl, hogy "el".

2018. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!