Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért él ez a buta sztereotípi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él ez a buta sztereotípia a nőkben, hogy a tehetős 40 es pasi majd jól fog kinézni 40 felett, a segédmunkás meg nagypapinak fog kinézni? Nem ezt látom az ismerősök körében.

Figyelt kérdés
Most rugaszkodjunk el attól, hogy a segédmunkás alkoholista lesz, legtöbbször nem ez van. Pénze sincs erre a szerencsétlennek. Max az öltözködésben lesz jobb a tehetős ember, meg ugye a pénze lesz a nagyobb vonzerő. De fizikailag inkább az van, hogy a gyári munkás fog 40 felett jobban kinézni, sportosabb lesz, még a tehetősek 70%-a elhízik, sörpocak lesz. Ők fognak inkább inni, dohányozni, a nagy munkaköri stessz miatt, illetve amiatt, hogy ők megengedhetik anyagilag. Testvérem párja 43 éves gyári munkás férfi, de 35 nek néz ki, sportos, igényes, habár csak lakást bérel, nem engedhet meg magának ezt-azt, de konditerembe jár, sportol, kemény fizikai munkás végez és fiatalos. Ellenben az egykorú főnöke, úgy néz ki, mintha az apja lenne.
2018. febr. 11. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 35 éves vagyok, nagyon káros életmódot folytattam pár évvel ezelőttig. Éjszakázás, pár óra alvás hetekig, alkohol, kevés cigi. Mondjuk étkezésre mindig odafigyeltem és a hideg zuhany télen is alap nálam.

Mai napig elkérik a személyimet, ha alkoholt vásárolok.

Ez családi vonás, pl. a nagybátyám közel hetvenhez úgy néz ki, mint egy átlag ötvenes férfi.

Rengeteget számít a genetika, elhízásnál is, akárhogyan próbálják az ellenkezőjét bizonygatni.

2018. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a környezetemben... persze nem ennyire sarkosan, de ezt a tendenciát látom.

Miért?

A segédmunkások közül van kb. 20%, aki fitt marad és arcra sem néz ki úgy, mint a saját nagyapja. A maradék az vagy alkoholista, vagy a cigi miatt lesz olyan (még mindig közöttük több az, aki alkohol- meg cigifüggő), de leginkább azért, mert se ideje, se kedve önmagával törődni. Egy olyan ember, aki jól keres, és úgy, hogy nem gebed meg a munkában, az bizony eljár konditerembe, nem a Tesco gazdaságos választék legaljából táplálkozik (avagy zsír zsírral, tartósítószerrel és színezékkel, mellé csoki, chips és sörike), el tud járni fogorvoshoz, tudja ápolni a bőrét, nincs a bőre, szervezete kitéve a napsugárzásnak vagy káros anyagoknak.

2018. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!