Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen alkattal lehet valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alkattal lehet valaha barátnőm, feleségem?

Figyelt kérdés
Kép: [link]

2018. febr. 11. 22:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A csíkokkal nem, a hirtelen hízás okozta valószínűleg. Idővel halványodni fog, ami vörös csík, valószínűleg kifehéredik. Esetleg plasztikai műtéttel megoldható, ezt nem tudom pontosan. De az a legkevesebb, sok nőnek striás a hasa/combja/feneke/melle, ez apróság.


Lehet barátnőd így, de nem akarlak megbántani, szerintem sokkal boldogabb életet élhetnél, ha nem korlátoznád magad ezzel a súllyal, a szó minden értelmében: a párkeresésben, a mozgásban, a légzésben és még egy csomó más dologban.


Nem akarok diétás blogot nyitni a poszt alatt, nem ezt kérdezted, de ha egy kicsit odafigyelnél, fél-egy év alatt sokkal jobb passzban lennél és sokkal több nőnek tetszenél, ebben biztos vagyok. Emellett pedig te is megtanulnád tisztelni közben a tested és rendszert teremtenél az életedbe a táplálkozással, sporttal. Nem hiába nem ez az egészséges alkat, általában egy olyan életmód társul mellé, amit egy vékony ember nem tudna megszokni, még akkor sem, ha genetikailag vékony és semmittevő -más világ vékonyan tunyulni.

2018. febr. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Figyu, ha milliárdos vagy mindig találsz Cicababát is!
2018. febr. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha szegény vagy, esélytelen.
2018. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Először azt sem tudtam férfi vagy nő van a képen a cicik miatt. Kicsit szőrös pocak, tehát férfi.

Lehet barátnőd feleséged ha ilyesmi alkat nőben mint a képen. Vékonyabb nőnek aligha kellene maci.

Jót tenne egy kis fogyás, lassan, fokozatosan.

2018. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ez masszív kövérség és mint olyan egészségtelen plusz ocsmány.


Ez van, menjél sportolni, vagy ne csodálkozz, ha feldobod a talpadat 40 évesen.


Szex megy ekkora felesleggel? ;)

2018. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Taushi ***** válasza:
Volt a ismeretségemben nagyobb hassal megáldott emberke még bomba jó feleséggel is, szóval semmi sem lehetetlen. De ez hatalmas kivétel.
2018. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Vékonyabb nőnek aligha kellene maci <- én magas vagyok (180 cm) és viszonylag vékony 70kg,de a macisabb alkatú pasik jönnek be jobban. :D


Persze,hogy lehet feleséged,barátnőd. De javaslom,hogyha zavar az alkatod,akkor tegyél érte,hogy ne legyen ilyen.

2018. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!