Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem működik az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik az online társkeresés?

Figyelt kérdés

Ki, kik miatt nem működik?

Azok miatt akik túl komolyan veszik, vagy akik nem veszik elég (egyáltalán) komolyan?

Miért ennyire alacsony a társadalmi presztízse ennek a módszernek? Miért szégyellik azok, akik ezzel próbálkoznak?

Miért éri meg egyáltalan társkereső oldalt üzemeltetni, ha tkp. a szolgáltatási minőség ennyire rossz (bármilyen másik szolgáltatás, vagy termék előállítása esetén, ilyen hatékonyság az üzleti modell bukását jelentené)?

Mit lehetne tenni azert, hogy mégis működjön?



2018. febr. 16. 13:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%
Egy 50 éves férfi munkatársam azzal szórakozik, hogy 25 éves csajként udvaroltat magának. Lehet sok ilyen van a világban ;))
2018. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Tinderről egy tanulságos cikk...:

[link]

2018. okt. 29. 18:06
 13/28 anonim válasza:
69%

Én már több oldalt is kipróbáltam (tinder, badoo, elittárs). Azért folyamodtam a társkeresőkhöz, mert az életvitelemből kifolyólag (munka, lakóhely) nem szerzek új ismertségeket. 30 éves diplomás férfi vagyok. A nők szemében talán annyi "bűnöm" lehet, hogy alacsony vagyok, és nincs kigyúrt, agyontetovált testem, és nem vagyok gazdag. De ettől még igényes vagyok a külsőmre, nem iszom, nem dohányzom, és biztos munkahelyem van. Ehhez képest 2 év alatt zéró siker. Az a csoda, ha választ kapok egy nőtől. Gondosan megfogalmazott üzeneteket írtam, egyszer sem voltam tapló vagy perverz. Próbáltam már vicces lenni, próbáltam bókolni, próbáltam komoly lenni, egyik sem jött be.


Úgyhogy a férfiak közül csak a felső 5%-nak ajánlom. Aki abból kívül esik, semmi esélye.

Hölgyeim, ti pedig tessék szépen leszállni a magas lóról. Tudom, hogy az utolsó gyökérig bezárólag 1000-en írogatnak nektek, de vegyétek már észre, hogy mi a különbség a buta tapló, és a normális pasi között...

2019. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nőként azért nem működik semmilyen internetes ismerkedés, mert egy lelketlen húspiac az egész. Múltkor is kaptam egy levelet amiben egy rendes mondat volt, után a következő rögtön, hogy: kg, magasság? hajszín, lakhely stb? Még csak nem is azt érdezte, hogy 'mennyi a súlyod?' csak így hogy kg? Mintha egy darab tárgy lennék amit meg kell venni. Na kösz nem. És akkor még a perverz, bunkó, vagy egyenesen veszélyes emberekről ne is beszéljünk. Még a legártalmatlanabb az aki küldi a kéretlen fszképeket, meg aki elküld az anyjába ha udvariasan visszautasítod. Ja meg aki helyesen írni sem tud. De olyannal is találkoztam már aki kinyomozta a telefonszámom (nem adtam meg neki) és azt tervezgette, hogy eljön az iskolámhoz. Én 17 voltam, ő meg vagy 40... És nem társkeresőn talált meg... Szerintem ez ellen semmit sem lehet tenni, nekem a szerelem nem üzlet. Nem tudok valakivel úgy találkozni, hogy tudom csak arra megy ki az egész, hogy érzek-e iránta valamit az alatt a két perc alatt amíg találkozunk. Mintha egy vizsgán lenne az ember ahol minnél gyorsabban ki kell találni a választ mert különben még a másiknak áll feljebb hogy húzod az idejét. Érzelmeket nem lehet így kikényszeríteni. Aki csak szexet vagy valami érzelemmenteset akar annak talán működhet.
2019. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%
18:30 neked meg annyit, hogy fogalmad sincs mit élnek át a nők. A legrendesebbnek tűnő emberből is hirtelen beteg állat válhat. Egy ideig bárki tudja színlelni. Főleg a neten ahol nem lehet ellenőrizni mások keresztül vagy az arckifejezéséről, viselkedéséről... A nők számára ez nagyon veszélyes, akaár halálos is lehet.
2019. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
65%

Ez egyre jobb lesz. Szóval már ott tartunk, hogy a társkeresőkön minden pasi alapból potenciális beteg állatként indul. Gondolom kivételek ezek alól a focisták, a konditermesek, meg a haver faterjának a kölcsön Lambójával pózolók... Nem baj, legalább most már tudom, hogy alaptalan előítéletek "áldozata" is vagyok, és ez ellen semmit se tudok tenni.


Nem vitatom, hogy vannak beteges állatok is, de ha ennyire nem bízol senkiben, akkor annyit tudok javasolni, hogy tartsd magad távol a társkeresőktől, és akkor megóvod magad az ilyesmiktől.

2019. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Sehol sem írtam hogy fent vagyok társkeresőn. Szerintem elég szépen kifejtettem hogy nekem miért nem működik. Az már csak hab a tortán, hogy anélkül is megtalálnak a hülyék. Én még normális pasassal nem ismerkedtem meg neten. Azért nem hiszem, hogy ez puszta véletlen lenne. Egy volt eddig aki normális is volt és helyesen is tudott írni. Aztán pár nap után lebukott, hogy ctrl+c ctrl+v ugyanazt a szöveget küldi el minden lánynak. Hát elnézést, biztos túl válogatós vagyok ha nekem ez kiábrándító. xD
2019. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
62%

Szóval neten még nem ismerkedtél meg normális pasival. És ez szerinted azért van, mert a neten egyetlen egy árva normális pasi sincs, aki még mellette ki is néz valahogy? Kizárt, hogy ne lenne. Biztos, hogy neked is írt legalább egy, csak nem találtad érdekesnek, és lesz*rtad.


A nők unalmasnak találják azokat a pasikat, akik csak "jól néznek ki", normálisan viselkednek, nincs semmi szuperjó hobbijuk, nem gazdagok, és csak hétköznapi életet élnek. A saját bőrömön tapasztalom ezt évek óta. Normális, személyes kezdőüzeneteket küldök, élethű fotók láthatóak rólam. Lehet, hogy nem vagyok egy Brad Pitt, de visszataszítónak sem mondanám magam. Ehhez képest, összesen eddig 1 lány volt, akivel 2 hétnél tovább fenn tudtam tartani az online beszélgetést, és ő is egyik napról a másikra egyszer csak elkezdett totál mellőzni.


Tehát jól alátámasztottad a pár nappal ezelőtti mondanivalómat, miszerint a pasik felső 5%-ának van csak esélye ismerkedni, a nőknek pedig ha nem jut egy se abból a legjobb 5%-ból, akkor panaszkodnak, hogy nincsenek normális pasik. Összességében ez egy szomorú helyzet, ahol a káposzta sem marad meg, és a kecske sem lakik jól...


Arra még azért kíváncsi lennék, hogy mégis mi alapján tartottál "normálisnak" valakit, aki csak copy/paste-elt?.... Talán jók voltak a képei? Vagy "menő" volt a szöveg, amit bemásolt?..

2019. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Te nagyon a képekre izgulsz hallod. Mint mondtam nem ismerkedek társkeresőn. Véletlenül szoktam megismerkedni emberekkel olyan helyeken ahol az egyéb érdeklődésem miatt járok. Pl itt. Egyik sem olyan hely ahol képek vannak, ugyanis az ilyen oldalakra regisztráláskor általában nem az a célja az embereknek találjanak maguknak valakit. Szóval amikor megállapítottam, hogy nem normálisak, fogalmam sem volt hogy néznek ki (kivéve amikor fszképet küldtek) vagy milyen kocsijuk volt. Amúgy meg van saját kocsim. Meg házam. Meg életem. Nincs szükségem másokéra. Nőljél már fel egy kicsit 30 évesen.

Amúgy meg Brad Pitt szerintem elég ronda. Filmjét sem hiszem hogy láttam. De hát kinek mi. Szerintem te nagyon rá vagy kattanva erre a témára, gondolom ezért sem sikerül, lehet inkább neked is élned kéne a saját életed helyette. Ja és aki folyton azt hangsúlyozza, hog ő milyen normális az szokott általában a legkevésbé az lenni. Rajtad is hamar kiütközik a nőgyűlölő, hímsoviniszta magatartás. 'Én rendes fiú vagyok csak azok a csúnya lányok, bühühü hogy rohadnának meg, bezzeg én milyen rendes lennék velük. A kis felszínes r/bancok.'

2019. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy meg megfordítanám a kérdést: szerinted a számtalan rossz tapasztalat (nem csak az enyém, hanem szinte minden nő találkozott ezzel) véletlen és ezeknek semmi oka nincs? Mármint olyan ami a férfiak hibája mert tudom, amúgy mindenért a nők hibásak. :D Ha ennyire ideges vagy hogy nem működik a társkeresés a neten akkor menj azt' szépen beszéld meg a perverz állatok tömkelegével akik elrontják a normálisak esélyét. :D
2019. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!