Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem működik az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik az online társkeresés?

Figyelt kérdés

Ki, kik miatt nem működik?

Azok miatt akik túl komolyan veszik, vagy akik nem veszik elég (egyáltalán) komolyan?

Miért ennyire alacsony a társadalmi presztízse ennek a módszernek? Miért szégyellik azok, akik ezzel próbálkoznak?

Miért éri meg egyáltalan társkereső oldalt üzemeltetni, ha tkp. a szolgáltatási minőség ennyire rossz (bármilyen másik szolgáltatás, vagy termék előállítása esetén, ilyen hatékonyság az üzleti modell bukását jelentené)?

Mit lehetne tenni azert, hogy mégis működjön?



2018. febr. 16. 13:22
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Nem ismersz a való életben, és nincs igazad azzal kapcsolatban, hogy milyen vagyok, de azért kösz a személyeskedő megjegyzéseket...

Engem is gyorsan megítéltél 2-3 olyan internetes bejegyzés alapján, amiben évek rossz tapasztalata szól belőlem. Ha egy embert akkor ismersz meg, amikor éppen jó kedve van, akkor az egy jó kedélyű ember? Ha valakit akkor ismersz meg, amikor éppen frusztrált, akkor az egy bekattant ember? Ennyire nem egyszerű a dolog.

Kösz a tanácsaidat is, de igazából egyikkel sem tudok mit kezdeni.

Azt viszont nem vitatom, hogy a férfiak sem szentebbek a nőknél. Csak elképzelni tudom, hogy mennyi kamuzás, meg idiotizmus megy a férfiak részéről is. Én azt próbáltam bizonygatni, hogy léteznek normális pasik is, csak a nők igen gyakran semmibe veszi őket, és esélyt sem adnak nekik a megismerkedésre.

2019. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én csak saját magamról tudok nyilatkozni: azért nem működik, mert vagy nincs lehetőségem írni (Tinder), vagy nem válaszolnak az érintettek (összes többi). Hogy másnak miért nem, azt nem tudom.
2019. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem lehet àltalànosítani, hogy kik miatt nem működik. Mindkét nemben vannak olyanok akik nem arra hasznàljàk ezeket az oldalakat amire valók.

Nekünk minden esetre bejött. Netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg a férjemmel. Èn mindössze 6 hónapot voltam fent, a férjem 2 hete- mikor először ràm írt, aztàn beszélgetni kezdtünk.

Sok màs ismerősünk van akik így talàltak egymàsra. Tehàt nem igaz, hogy nem működik.

2019. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, szerintem oltári nagy mákotok volt... Legalábbis az önbecsülésem (már ami maradt) és a mentális egészségem (?) érdekében nagyon remélem, hogy csak mákotok volt...

Én éveket töltöttem fent különböző oldalakon, legalább száz lányra ráírtam (mindenkinek egy pár soros, amennyire lehetett, egyedi, a képeire és a leírására reflektáló üzenettel), amiből egy kezemen meg tudom számolni, hányan írtak vissza legalább egy "bocsi, de nem"-et, folyamatosan kísérletezgettem a profilképeimmel és a leírásommal, hogy a lehető legmegfelelőbbet megtaláljam, még itt a gyakorin is véleményeztettem / tanácsot kértem, évek alatt előfizetésekre kiszórtam egy telefon árát... Miközben a férjed meg fent volt 2 hetet és egyből... Hát ne haragudj, de ez most egy "kicsit" frusztrál... Ha valóban működik, akkor csak én csinálok valamit nagyon rosszul, én vagyok a szerencsétlen, selejt...???

Az elmúlt hónapokban viszont már belefáradtam (ahogy az életbe is), az elittársról töröltem magam (kis elszámolási vitánk is volt), a többiről még nem, de már nem nagyon nézek fel és írogatok üzeneteket (minek???), még a Tindert nyomogatom, de ott se volt matchem hónapok óta, azaz kb. megszokásból nyitom meg viszont ott legalább látok szép lányokat... Nekem már csak ez maradt...

2019. márc. 13. 18:38
 25/28 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom mennyire volt ez szerencse, valamennyi biztos, mert sok véletlenen múlott, hogy mi megismertük egymást ott. Pl ha meg se próbáljuk, nem vagyunk elég türelmesek, stb. Ja, amúgy egy ingyenes oldalról van szó. Meg, mi speciel 9 éve vagyunk együtt, tehát ez nem most történt esetünkben, DE már akkor se volt annyira happy ez az egész.

Nekem volt ott fél évem, és több pasival is találkoznom kellett, szám szerint 5, mire egyet találtam aki több beszélgetés, és személyes találkozó után is teljesen normális volt:) Már az meglepett, hogy van még aki értelmesen meg tud fogalmazni egy mondatot, vagy hogy tud helyesen írni. Ne tudd meg kik, miket és hogyan irkálnak...eleve ezen rengeteg pali elbukik, és a többség nem jut oda, hogy randira menjen. Azzal nem sokra megy egy nő sem, hogy napi 30 levelet kap, de annak a 98%-a elsőre kiszűrhető, hogy vagy csak szexre megy, vagy fogyatékos. Mert ugye erősen él az a tévhit, hogy a nőknek könnyebb párt találni. Rohadtul nem:)

Már akkor se volt könnyű, hogy magához való értelmes, normális párt találjon az ember.

A többiekkel, akikkel találkoztam, hát 1-2-3 randinál többre nem futotta. Egyszerűen nem passzoltunk, vagy volt amelyik hazudott a szándékait illetően, volt amelyik egy önző se...fej volt, volt amelyik önhatalmúlag az 1. randi után úgy döntött, hogy mi a másodikon szexelni fogunk. ????? Szerinted volt 2. randi? Nyilván nem mentem...

Ezzel együtt viszont sok ismerősünk van akik így találtak párra. Igen, van 6-8-10 évvel ezelőtt kezdődöttek, de vannak frissebb, pár hónaposak is. Tehát még mindig működik. Kivétel nélkül mindegyik ismerősünk aki így talált párra nem volt fent többet 1 évnél társkeresőn. Nekem 6 hónap volt, a férjemnek 2 hét, a legjobb haverjának 3 hónap, egy férfi kollégámnak 1 hónap-ő (most 1 éve van a menyasszonyával), az egyik volt osztálytársamnak 5 hónap (szintén férfi, és fél éve van együtt a csajával)

Hogy neked miért nem sikerül azt nem tudhatom. Nem ismerlek, és nem ismerem sem az ízlésedet, sem az igényidet.

2019. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Én éveket töltöttem fent különböző oldalakon, legalább száz lányra ráírtam"

Nem ól csináltad, kérdező. Most képzelj ell egy lányt, aki naponta százával kapja az ismerkedési szándékkal írt üzeneteket. Annyira unja már, hogy épp csak rápillant és máris a kukában landol. Olyat kell írni rögtön az első mondatban, ami messze eltér a szokványostól, ami meglepi, ami felkelti az érdeklődését, de legalábbis kizökkenti az unalmából.

Megmondom, én hogyan csináltam, amikor puszta brahiból kipróbáltam a netes ismerkedést.

Egyik kedvenc első mondatom pl az volt, hogy "Lehet felétek tyúkot lopni?"

Garantált a hatás! Első körben persze csupa rosszat gondol rólad, de annál nagyobb lesz a kellemes csalódás, amikor jobban megismer. Mert meg akar majd ismerni, azt garantálom. Piszkálni fogja a csőrét, ki az a bunkó, aki így közelít egy lányhoz.

A másik: Nem mindegy, mikor írsz rá a kiszemelt csajra. Telihold idején meglódulnak a hormonok, a pasik fickósabbak, a csajok romantikusabb hangulatban vannak. Ezt lovagold meg! Telihold előtt 1-2 nappal küldj üzenetet. De ismétlem hagyd a kliséket.

2019. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
*jól
2019. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Lóvé kell és okosan edzett test!



Nyaraló és merevség ennyi!

2021. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!