Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi használja szexre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi használja szexre a nőt? Honnét ered ez a beteges felfogás?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy a szex az örömszerzés egy formája.

Szükséges hozzá a kölcsönös bizalom, és némi ismeretség sem árt. De nem értem, hogy miért háborodik fel néhány nő ha azt merem mondani, hogy egy szexkapcsolatból nem csak kiveszek, hanem bizony adok is.. És szégyelljék magukat, hogy azzal bélyegeznek meg, hogy kihasználom a nőket! Nem használom ki őket! Hiszen élvezetet okozok a nőknek akikkel szexelek. Az élvezet pedig öröm. Az öröm pedig kölcsönös.


Miért mondják az, hogy kihasználom azokat a nőket akikkel lefekszem?

Miért nem lehet ezt elintézni annyival, hogy kölcsönösen örömet okozunk egymásnak, és kész?!


2018. febr. 17. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez akkor igaz amikor a nőnek fűt fát hazudnak, hogy bejussanak a bugyijába.
2018. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%

Ilyet ezek a genderlibák szoktam mondani, aki egyik nap nőnek, másik nap férfinak érzi magát, nem tudja eldönteni, mi kell neki. Orgazmusa sosem volt, meg se próbálkozott vele, kb egy ruszki hűtőszekrényben több izgalom van, mint egy ilyen nőben.

Csak tudnám, egy ilyen frigid fapna minek akar kapcsolatot, valószínű hogy legyen mit posztolni a face-re, vagy szponzoráltatni magát, vagy a kölkét.

2018. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem pontosan értem, mirõl folyik a vita, de nekem nagyon tuti szexpartnerem van 1.5 éve😉

Vitatkozzatok nyugodtan, mi jól vagyunk.

41/N

2018. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13- :DD
2018. febr. 17. 18:53
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

Van az a férfi(típus) aki szexre használja a nőt. Szerencsére ritka, vagy nem ilyen körökben mozgok. De nekem ez már rendkívül egyszerű gondolkodású szegényes érzelmű pasi. De azért mert egy két menetre szed fel valaki egy nőt, szerintem ez nem kihasználás. Amúgy meg nem a pasik szokták áltatni a nőt hanem a nők saját magukat. Meg még hozzá is tesznek.

Mondom ezt nőként , úgyhogy én nem éreztem soha hogy kihasználtak volna.

2018. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Onnan ered, hogy még ma is elterjedt nézet, hogy a szex a pasinak jó, a nő meg tűrje el hogy néha szétrakja a lábát és fekszik, mint egy darab fa, ez olyan dolog, amit le kell nyelni (persze csak átvitt értelemben, mert egy nő nem nyel le holmi spermát, piha). Ebben az országban a szexuális kultúra körülbelül a béka valaga alatt van valahol.
2018. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget hogy a nőnek nem jó a szex, meg hogy csak az orgazmus pillanatát élvezik, azok a férfiak terjesztik akik nem tudnak kielégíteni egy nőt. Normális esetben, ha tényleg jó vagy, már az első perctől isteni érzés, persze ehhez az kell hogy értsd is hogy működik a női test, ne pedig odanyalj kétszer aztán beletedd a péniszed három percre és várd hogy majd sikítva élvez.


Amúgy nekem az a véleményem hogy a szexkapcsolat mindaddig nem kihasználás amíg ki van mondva teljesen tisztán, hogy "nem vagyok beléd szerelmes, nem fogok veled összejönni, viszont szeretnék rendszeresen szexelni amíg nincs tartós kapcsolatom" és erre megvan a megerősítés, hogy "Rendben, ez a felllás nekem is megfelel, nincs kapcsolat, van szex." Viszont ha randizgattok, húzza az egyik a másik agyát és ott hagyja amint megd.ugta, az gáz.

2018. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!