Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egyre több a feminin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egyre több a feminin pasi? A nők hogy viszonyulnak az ilyen férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Olyan férfiakra gondolok akiknek viselkedése, gesztusait, mozdulataik, stílusuk eléggé nőies, úgy vettem észre hogy egyre több az ilyen férfi van, de vajon ez nagy hátrány a nőknél, a nők inkább a maszkulin férfiakat szeretik? Ti hogy látjátok ezt?
2018. febr. 18. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Aranyközépút. Legyen érzelmes, érzéki, romantikus, de ne legyen egy határozatlan puhap..cs papucs pasi. Férfiként tudjak rá felnézni.

Ja, és az öltözködése ne legyen b..zis.

2018. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy nőies pasi is lehet határozott és nem papucs...
2018. febr. 18. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Mondatfelfogásból és értelmezésből buktál, kérdező.


Most ugyanazt elismételted, amit én is leírtam!


Úristen, manapság hogyan tanítanak az iskolában?

2018. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok csitri...

Mindig vonzottak a kifejezetten nőies arcú,hosszabb hajú férfiak.


Ha nem rázza magát a férfi nem tekergeti a csípőjét nem zavar.


A biszexuálisokat nem szeretem,akkor inkább legyen homoszexuális haver....


Beszédben lehet vicces,ha nem nagyon csajos a hangszíne...-de nem dörmögő férfi hang az sem zavar.


A kitekert langyos kézmozdulatok vagy a vihogás -nyerítés már zavaró lehet.


Csecse Attila hangja -beszéde zavar néha -pedig értelmes gyerek,nagyon szép a szeme -kedves a lénye.

De rengeteg nőies zavaró megnyílvánulása van.

2018. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Ezt így nem figyeltem még meg. Inkább úgy mondanám, hogy sok a kényes pasi. Aki beszarik egy kis kosztól, egy kis strapálástól, sehova nem lehet menni, mert allergiás (én is, teszem hozzá)/nyűgös/fáradt/fázik/finnyás, emellé társul, hogy érzelmileg egy 6 éves is stabilabb, mint ő. Komolyan, amiket össze szoktak nyígni nekem randikon...:O Sosem tudnék olyan mélyre süllyedni, hogy egy idegent traktáljak a panaszkodásommal meg hogy a kulturált viselkedésem rovására menjen a nemiszervem. Nagyon sokak szerint a nőknél megy ez a szív>ész, de én a férfiaknál gyakrabban látom és abszolút nek érzem velem egyenrangú érett felnőttnek az ilyet. A másik kedvencem ez a "nem tudom mit akarok" szindróma. Mikor komoly kapcsolatot akar először aztán ezt leredukálja könnyű dugásra már a második randin, meg hirtelen rájött, hogy hiányzik az exe, meg élni akar, meg a tököm...


Talán kicsit furcsa szempont, ami alapján választok párt, de mindig elképzelem randin, ahogy az illető kimegy fát vágni (sosem lesz rá szükség lakásban élek és fogok is élni), vagy megeteti a kisfiát/kislányát. Ha ezt a kettőt nem tudom elképzelni az alapján, amit mond, kuka. Nekem ne húzza az időmet egy olyan ember, aki még nálam is gyengébb és "céltudatlanabb". Erre nem bíznám sem a saját életem, sem a gyerekemét, dísznek és biovibrátornak meg nem kell mellém pasi.

2018. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs sokkal több ilyen férfi mint a 80-as években volt szerintem...
2018. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!