Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy férfi egész életében még csak nem is csókolózik egy nővel sem, viszonya meg pláne semmilyen nincs velük?

Figyelt kérdés
Most ne gyertek a papokkal, NEM róluk szól a kérdés! Olyanokról szól, akik akarnának viszonyt/kapcsolatot nőkkel, de semmi nem jön össze soha.

2018. febr. 18. 13:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20as vagyok.

Aztán összetört az autó 3 éve. Nőt nem fogtam meg azóta. Itt vagyok 32 évesen és ugyanaz mint ti.Sőt!

Amiért îrtam:tegnap lagzi korom beliek sokan. Szerintetek? Kortárs rokonok rendesen lenéznek nekik barátnő,feleség,gyerek.Saját ház,2autó.

Nekem hitel és emlékek. Ültetési rendben szecskához űltetnek? (Minden féle ember akik nem fértek ide oda 12-16 éves tinik muszáj vendégek közé) még tesómat és a barátját a jó társaságba.

Szóval inkább ne lennének emlékek,nem tudnám mi a keserű mi az édes. Ha soha semmi nem lett volna...könnyebb volna beletörődni.

2018. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

hát próbáld úgy felfogni hogy: ne sajnáld hogy vége örülj hogy megtörtént


bár én is szoktam arra gondolni hogy ha tapasztalnék a jóból akkor az fájdalmasabb lenne mert hogy örökre megtartani valakit biztos nem tudnék

de ott mit írtál h a 3. randinál a szülőkre volt kiváncsi?

2018. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22es. Szombaton ráìrtam a badoon,első sziától 2óra telt el az első csókig. Rögtön randira hìvott ami 6-7órás volt. Kocsikázás séta csók mozi..

Vasárnap szex az albérletében. És kijelentette következő szombaton meg akarja ismerni a szüleimet és nálunk alszik(sajna szüleimmel élek).

Nekem ez nagyon gyors volt.

2018. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
akkor lényegében kocsival újra menne minden?
2018. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem állîtom egyértelműen. Csak kb 1,5annyi lány jöhet szóba. Saját lakással szintén 2szer annyi. Szóval normális lakás normális autó növeli az esélyeid.

Ha valakit sikerűl randira hîvnod nem mindeggy haza tudod e vinni,ha szüleivel él nagyobb esély van rá hogy hozzád mentek a végèn. Pl ő nem a nagy városban ,hanem kisebb településen él. Szombaton találkoztok neki utolsó busza 22:50kor megy első vasárnap 4kor.Elhìvod szórakozni vagy koncertre el tud veled menni.

2018. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!