Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy férfi egész életében még csak nem is csókolózik egy nővel sem, viszonya meg pláne semmilyen nincs velük?

Figyelt kérdés
Most ne gyertek a papokkal, NEM róluk szól a kérdés! Olyanokról szól, akik akarnának viszonyt/kapcsolatot nőkkel, de semmi nem jön össze soha.

2018. febr. 18. 13:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A félelem a legnagyobb gát minden embernél ami a sikereiben gátolja. A többi nem akkora gát...

Tehát ha van ilyen, akkor a saját félelmei miatt.

"Nem vagyok elég helyes, nincs elég pénzem, nem vagyok senki, nem elég nagy a..." és a többi és a többi.

Ezek csak félelmek. Amik csalódásokból születnek előítéletté önmagukkal szemben. De tapasztalatlan az az ember, aki csak a kudarcokból von le konzekvenciát. Mert nincs olyan hogy valaki állandóan próbálkozik, de csak kudarcból áll az élete. Olyan viszont van, hogy kudarcok érik az embert, ezért az ember feladja.

2018. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Létezhet, nekem sem jött össze, nem is fog hacsak nem kezdek el fizetni érte.

28F

2018. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Eddig nem csókolóztam, kapcsolatom sem volt. Ahogy kinézek és amilyen személyiségem van, nem is lesz. Taszítok mindenkit.
2018. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Pedig alacsony nem vagyok, állítólag csúnya sem, bár van egy (kis) túlsúlyom, a legnagyobb problemam, az introvertáltsagom, a szociális fóbiám, illetve mostmár a kezdődő depresszióm, mivel most, hogy már 3-massal kezdődik az életkorom, egyre kilátástalanabb a helyzetem.
2018. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen vagyok 30!! Évesen!


Nem vagyok trendi, azaz kövér vagyok ez pont elég ok rá hogy nem kellek egy általam szimpatikus nőnek sem.

2018. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Létezhet. Én ugyan már csókolóztam, de gyerekkori "móka" volt több, mint 20 éve. Valódi csóknak sem hiszem, hogy lehet az ilyet nevezni. Barátságok persze alakultak ideig-óráig, jól kijövök mindenkivel, nem "félek" a nőktől. Akinél bepróbálkoztam, mindednki közölte, hogy sajna nem vagyok az esete, illetve barátságtól több nem lehet köztünk. Hát így. Ezekhez a dolgokhoz 2 ember vonzalma kell(ene). (30/F)
2018. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
Bár csak soha ne csókolóztam volna egy nővel sem. :) Inkább lennék bu*i vagy pap, jobban járnék. :D F
2018. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Nézzétek, ti még jól jártatok! Én megházasodtam, és ugyanúgy magányban élek, cölibátusban. Persze az előbbieket nem önszántamból csinálom, a feleségem nagyívben le****. A mai eszemmel, soha de soha nem ismerkednék nőkkel, számomra istenverése az a nem.
2018. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18-as: Én is elváltam, neked is ezt javaslom. :)
2018. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kérdező és sorstársaid! Szerintetek mivel jobb,ha valakinek voltak kapcsolatai?

Nekem pl első:17évesen csúnya igénytelen lány volt..sötétben randiztunk :) aztán elhittem ennyi jár...vele csók se

Aztan dagi de amúgy szép igényes lány akkor 19voltam. Ő bi de leginkább leszbi volt de nagyon jól csókolt nekem viszont nem kelt fel jancsi(apja itatott,szűz voltam...)

3adik 20,5évesen életem csúcs pontja főiskola,barátnő,autó együtt lakás,bulik. Lány annyira nem volt szép de akkor elhittem ez nekem a maximum. Kis kezdeti rossz emlékekből eredő gondok után 3év csodás szex. De abban a kapcsolatban annyi volt.

Utána egy szép arcu de(belsőleg) furcsa lány szex nem volt...

Aztán egy kiscsaj nem hagyta magát meg.. de nagyon jól csókolt. Mivel dolgoztam élvezte,hogy az otthon 1 főre jutó pénz 2szeresét költöm rá.

Aztán sok bulizás csőrözés nadrágon keresztűli petting.

Végűl 28 évesen 1 23 éves anyuka....na azért lett terhes mert szexhez nagyon értett. Kapcsolat utolsó harmadában gyereke és jó szex tartott minket együtt,de anyagilag kihasznált.

Durva szakìtás volt.

Aztán mivel rájuk nem kellett költeni vettem részletre egy jó autót. 10-12 évig akartam használni. Autós randi hegyek. Egy jutott csókig szexig de ő meg szüleimre lett volna kîváncsi 3adik randi

2018. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!