Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gond az ha megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az ha megismertem egy rendes, helyes de egy kicsit unalmas férfit, akibe nem vagyok szerelmes? Várjak inkább arra, hogy szerelmes leszek majd, vagy netán a volt férjemmel kezdjem újra, akibe 10 éve szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nahát ez így elég bonyolultnak tűnik. Az a felállás, hogy a volt férjem pszichiátriai beteg és ha nem szedi a gyógyszert kiszámíthatatlan, sok esetben agresszív is (bár ha nyugton hagyják nem fenyegetőzik). De vele éltem át életem legnagyobb szerelmét, vele éltem le életem legszebb éveit, boldogok voltunk, mert akkor még szedte a gyógyszereit. De megcsalt és el is váltunk, de hajlana ő is arra, hogy újra együtt legyünk. Megbocsájtottam neki. Sok gond volt vele, volt hogy el akartam szökni, hogy ne találjon meg, mert annyira féltem tőle (egyetlen egyszer pofozott meg, de velem máskor nem volt agresszív). Most megismertem egy jóravaló, diplomás, rendes férfit társkeresőn, akibe viszont nem vagyok szerelmes, de nagy a szimpátia kettőnk között. Éljem le az életem szerelem nélkül, vagy várjak még akár 5-10 évet arra, hogy szerelembe esem valakivel, vagy kezdjem újra a volt férjemmel, akibe már 10 éve szerelmes vagyok? 46 éves vagyok, nincs sok időm már, hogy társat találjak, olyat aki nekem is megfelel. Mert jelentkezők azok lennének, csak nekem nem felel meg bárki. Véleményekre vagyok kíváncsi.

2018. febr. 18. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadik.
2018. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

:D :D agressziv, pszichiátriai beteg vs. töknormális.


háát, nos.. mit mondjunk. ami neked jobban bejön :)

2018. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy bölcs tanács szerint: " A szív és az értelem ellentmondásában a szívedre hallgass."

;)

2018. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Válaszd mindegyiket egyszerre, úgyis ez a divat manapság.
2018. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Én nem választanám egyiket sem. A volt férjed megütött, megcsalt, megalázott, félelemben tartott. Csak idő kérdése és újra meg fogja tenni, ez nem kérdés. Egyszer már vége lett, még pedig nem ok nélkül.

A másik férfi körülményei rendezettek, de neked mégsem felel meg, így itt is egyértelmű a válasz, hogy nem ő a te emered. Keress tovább.

2018. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy nem felel meg, mert tetszik, meg úgy egyébként vonzódom is hozzá egy kicsit, csak nem vagyok szerelmes belé.
2018. febr. 18. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok.Inkább várok,nem akarok megalkuvó lenni.
2018. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A règit tuti nem választanám,felejtsd el!


Az új pasit mióta ismered? Találkoztatok már?

2018. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az új pasit 10 napja ismerem, voltunk már moziban, sétálgattunk, kávéztunk, volt már nálam is és megnéztünk együtt egy filmet. Csókolóztunk is már.
2018. febr. 19. 08:00
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

S bármit is beinditott benned? Jól érezted magad vele? Könnyen szerelembe esel tipusu ember vagy?


A règihez eszedbe ne jusson visszamenni.

Az új csávónál meg Te tudod,hogy lehet e belőle valaha is szerelem. Bár ha az exedbe vagy mèg mindig szerelmes..

2018. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!