Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert hisztiznek a nök, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hisztiznek a nök, hogy hol a normalis ferfi, ha senki sem eleg jo?

Figyelt kérdés

Nemreg irta itt egy nö hogy nehogy azt gondoljuk, nekik egyszerü...persze biztos nem az, mindjart megsajnalom azt, akinek naponta 5-6 ember ir folyamatosan. oke, ebböl szexre hajt 3, 1-2 akar komolyat, de nem tetszik nekik, mert nem gazdag nem jokepu stb. 1 pedig akire ök irnak mindig, mert kene, de a csavo pont lesz/*/rja oket, es ez miatt az osszes ferfi taho lesz.

Nyilvan kell selectalni, ezzel nincs baj. Azzal viszont igen, hogy általanositas megy örökke.

Engem is csaltak mar meg, megsem ugy indulok neki egy ismerkedesnek, h "biztos ö is k/*/rva"

Tovabbra is fenntartom, hogy csak az a nö van egyedül aki egyedül is akar lenni.

mig ferfikent, hogyan legyen önbizalmad, önbecsülesed, hatarozottsagod, ha elutasitast kapsz, leraznak stb.

ujra es ujra, mert mindig van aki több es jobb.



2018. febr. 20. 15:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%

#10

Arról nem tehetünk, hogy ti az ostoba qrvákra figyeltek fel. Én csak a magam sorát fújom: nekem nem kellene sem fuckboy, sem BMW, sem bunkó és egy általánosan jó, természetes férfias alaknál nagyobb izomzat sem.


Ha a te lotyóid, akiket kiszemelsz, másra buknak, az nem az én bajom és nem az én hazugságom. Én más rétegben mozgok és más nő vagyok. Vagy nem magamfajtákkal egy közösségben mozogsz, vagy észre sem veszel, ha a magfajta ott van épp.

2018. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
#10 a te tapasztalatod miért számít jobban, mint az enyém? Ha a tiédet el kell fogadni, az enyémet miért nem? Miért ne létezhetne többféle igazság a többféle tapasztalat alapján?
2018. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
#10: a nők abban érdekeltek, hogy fenntartsák azt a rendszert, amiben a férfi pedálozik a nő után, utóbbi pedig várja a sült galambot. Ezért mondják kb. mindenkinek azt, hogy bármilyen kudarc éri, ne adja fel, próbálkozzon tovább, hiszen ha senki nem tenné, még a végén a nőknek is meg kellene erőltetniük magukat.
2018. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%

#11: Köszi, hogy egyből igazoltad az egyik mondatom! Megjött az egyik sablonszöveg, hogy kiket veszünk észre. A logikád alapján ostoba khurvák vannak a könyvtárakban, egyetemeken, multiplex és művészmozikban, futópályákon, kávézókban, kondikban, kocsmákban, szórakozóhelyeken.

Nem, szerintem nem lesz ostoba kva az a nő, akinek a fuckboyok vagy a bmw jön be. Attól lesz valaki ostoba kva, ha előadja, hogy ő a kivétel, aztán sokszor pár perc ismertség után egyből össze is dől a kitalált kis világa.


Természetesen elhiszem, hogy TE más nő vagy. Pont úgy más, ahogy az utánad válaszoló összes nő. Meg az oldal összes női felhasználója. De még mindig nem értem: Ha idegyűlt a sok lúzer pasi, hogy lehet, hogy nőkből CSAK a kivételek hemzsegnek itt? Ez a kérdésem még mindig áll...

2018. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%

# 9 Mi nincs így? Nem tudom, mit tapasztaltál, de én is leírtam, hogy tapasztalni olyan hisztis pasikat, akik azért szólnak meg nőket, mert szinglikxD



" Hogy történhetett az, hogy ezen az oldalon gyűltek össze a világtörténelem legjobb és legkorrektebb női?"


Túlzás lenne azt állítani, hogy a világtörténelem legjobb, legkorrektebb nője lennék, csak mert nem vagyok bunkó r#b.ncxD Bocsi, ha téged csak ilyen lányokkal hoz össze a sors, fogalmam sincs mi oka lehet....(de #11-es válasza talán jó magyarázat lehet erre)


"Ha egy nő ugyanezeket leírja, akkor ő nem lúzer"


De igen, nyugodjál le. Ő is lúzer, max. próbálja bemesélni magáról, hogy nem az. Ahogyan te is épp itt.

2018. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
18%

#12: Az én tapasztalatom nem számít jobban, mint másoké. Az számít, hogy az emberek többségének szimplán 0 az önismeret és önkritikája. Ez nem az én tapasztalatom, ez mindenkié. Ha felteszel nekem pár kérdést a társkereséssel kapcsolatban, akkor nem fogom előadni a kivételt és a csodát, mint ahogy a női felhasználók többsége.

Szerinted reálisan számítanak azok a válaszok, amelyek alapján minden válaszoló kivétel?

Létezik többféle igazság. Csak szimplán szeretnek szépíteni az emberek. VAN olyan ismerősöm, aki előadta, hogy nem kell senkinek. Csak azt felejtette el, hogy ismerjük egymást és emlékeztem az összes panaszkodásra a próbálkozókról. Túl sok ilyen ismerősöm van ahhoz, hogy komolyan tudjam venni az itteni válaszok egy részét.

2018. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
9%

"Túlzás lenne azt állítani, hogy a világtörténelem legjobb, legkorrektebb nője lennék, csak mert nem vagyok bunkó r#b.ncxD Bocsi, ha téged csak ilyen lányokkal hoz össze a sors, fogalmam sincs mi oka lehet....(de #11-es válasza talán jó magyarázat lehet erre) "


Akkor olvasgasd az oldalon a válaszokat. Olyan kivételes és korrekt tündérke minden női felhasználó, hogy az valami csoda.


"De igen, nyugodjál le. Ő is lúzer, max. próbálja bemesélni magáról, hogy nem az. Ahogyan te is épp itt."


A felhasználók többsége szerint nem, ha a pontozásokat nézzük.

Elmeséled, hogy miért vagyok lúzer? Kíváncsian hallgatlak.

2018. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%

# 14 Honnan tudjuk, hogy milyen nőkkel ismerkedsz? Milyen választ vársz?xD Te sem tartod tiszteletben mások válaszát, pedig csak a saját tapasztalataikat írják le. Te sem vagy különb, mert amiket le írogatsz, az is tipikus gyakoris SABLON.... Te is nagyon probálod beadni magadról, hogy jobb vagy másoknál. Te is pont olyan vagy, mint a többi utánad oltogató gyakoris frusztrált szingli pasixD Téged sem látni külömbnek.


Válaszolnál egy kérdésre? Hogy lehet, hogy itt gyakorin hemzsegnek a megkeseregett, frusztrált szingli pasik, akik szenvedésnek állítják be az ismerkedést??? Miközben a valóságban én is kiegyensúlyozott, jófej pasikat ismerek, akiknek nem gond az ismerkedés, és nem síránkoznak azon, hogy milyen kegyetlenek a nők?? Jaj, TE más férfi vagy:(

2018. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

# 17 "Elmeséled, hogy miért vagyok lúzer? Kíváncsian hallgatlak."


Te hoztad fel ezt a problémát. Én honnan tudjam?

2018. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
6%

#18: Mindenféle nővel. De, ha gondolod, akkor Pécsen összefuthatunk és azt a nő hívom el randizni és ott, akit és ahol kiválasztasz. Akár tízet is.


"Te sem tartod tiszteletben mások válaszát, pedig csak a saját tapasztalataikat írják le."

Tiszteletben tartom. Csak viccnek tartom azt, hogy 10-ből 10 női felhasználó kivétel. Neked ez nem gyanús?


"Te sem vagy különb, mert amiket le írogatsz, az is tipikus gyakoris SABLON...."

A "lúzer vagy" és "ribizlikkel ismerkedsz biztos" szintű sablonválaszok szerinted ugyanabba a kategóriába esnek, mint amikor valaki rámutat pár összefüggésre?


"Te is nagyon probálod beadni magadról, hogy jobb vagy másoknál. Te is pont olyan vagy, mint a többi utánad oltogató gyakoris frusztrált szingli pasixD Téged sem látni külömbnek. "

Látod, itt a lényeg. Az égvilágon SEMMIT sem tudsz rólam, mégis a fejemhez vágsz pár degradáló választ. Ha neked a válaszaimból az jön le, hogy szűz vagyok és szingli, akkor mégis mennyi alapja van a többi válaszodnak? Ha lazán ilyen kijelentéseket dobsz ide 0 információval, akkor szerinted mennyire lehet komolyan venni a többi állításod?

És légyszi: Másold már be, hogy hol állítottam, hogy bárkinél is jobb vagyok :D Csak azért, mert szívesen elolvasnám. Ugyanis kifejezetten nyersnek és bunkónak találom magam. És pont ez a gáz: A nálam sokkal korrektebb ismerőseimnek nem megy a csajozás. Nekem valamiért megy.


"Hogy lehet, hogy itt gyakorin hemzsegnek a megkeseregett, frusztrált szingli pasik, akik szenvedésnek állítják be az ismerkedést??? Miközben a valóságban én is kiegyensúlyozott, jófej pasikat ismerek, akiknek nem gond az ismerkedés, és nem síránkoznak azon, hogy milyen kegyetlenek a nők??"

Ha az oldalon egy férfi leírja teljesen normálisan, tanácsokra várva, hogy valami problémája van a társkereséssel kapcsolatban, akkor instant jön pár női válaszoló, aki hozzávágja, hogy lúzer. Az előbb én is megkaptam, hogy lúzer vagyok, csak mert mást mertem írni. A társkeresést sem állítottam be szenvedésnek. Látod, simán magadba nézhettél volna, hogy miért van annyi lúzer pasi felhasználó: Mert tök random lelúzerezel embereket, ahogy egy csomó másik női felhasználó is.

Ha feléd járok, felőlem simán elmehetünk a melóhelyedre vagy a sulidba. Aztán fizetek 10.000 forintot, ha a környezetedből nem szúrok ki egy nap alatt legalább 2-3 tényleg lúzer srácot. Áll az alku?


"Te hoztad fel ezt a problémát. Én honnan tudjam?"

Legalább a saját válaszaid tartalmával lennél tisztában... TE ÍRTAD RÓLAM, hogy lúzer vagyok. Miért vagyok lúzer? Mert leírtam egy környezetemben tapasztalt jelenséget?

2018. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!