Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert hisztiznek a nök, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hisztiznek a nök, hogy hol a normalis ferfi, ha senki sem eleg jo?

Figyelt kérdés

Nemreg irta itt egy nö hogy nehogy azt gondoljuk, nekik egyszerü...persze biztos nem az, mindjart megsajnalom azt, akinek naponta 5-6 ember ir folyamatosan. oke, ebböl szexre hajt 3, 1-2 akar komolyat, de nem tetszik nekik, mert nem gazdag nem jokepu stb. 1 pedig akire ök irnak mindig, mert kene, de a csavo pont lesz/*/rja oket, es ez miatt az osszes ferfi taho lesz.

Nyilvan kell selectalni, ezzel nincs baj. Azzal viszont igen, hogy általanositas megy örökke.

Engem is csaltak mar meg, megsem ugy indulok neki egy ismerkedesnek, h "biztos ö is k/*/rva"

Tovabbra is fenntartom, hogy csak az a nö van egyedül aki egyedül is akar lenni.

mig ferfikent, hogyan legyen önbizalmad, önbecsülesed, hatarozottsagod, ha elutasitast kapsz, leraznak stb.

ujra es ujra, mert mindig van aki több es jobb.



2018. febr. 20. 15:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos van igazság a kérdésben! Lassan 3 éve egyedül vagyok, 30 éves férfi létemre. Nincs káros szenvedélyem, nem iszok, bulizok. Nem vagyok bunkó, nem vagyok egy adonisz, de csúnya se vagyok. Van munkám, saját új!autóm, még sincs mellettem senki!


Társkeresőn akikre eddig ráírtam, el se olvasta, vagy alig válaszolt, még azt se hogy bocs, de nem! Nem szoktam sablon szöveget írni...


De hát ez van..

2018. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a kérdésnek SEMMI alapja sincs. Férfi vagyok, de még hasonlót sem tapasztaltam.
2018. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%

Ez az 5-6 pasi csak fantázia, ami a ti fejetekben létezik, de oké, játsszunk akkor eszerint: 3 csak szexre hajt, ez stimmel, a maradék meg hozzátok hasonló zugszexista, akik azt hiszik magukról, hogy ők fantasztikusak, és az egyetlen hibájuk, hogy túl jók.

Szóval ja, a kérdésünk még mindig áll...

2018. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#24: "Ez az 5-6 pasi csak fantázia, ami a ti fejetekben létezik, de oké, játsszunk akkor eszerint: 3 csak szexre hajt, ez stimmel, a maradék meg hozzátok hasonló zugszexista, akik azt hiszik magukról, hogy ők fantasztikusak, és az egyetlen hibájuk, hogy túl jók. "


Várjál már... Szólok a női ismerőseimnek, akik mesélnek ennyi srácról, hogy gyorsan töröljék ki őket a tér-idő kontinuumból, mert csak fantáziák.

Még mindig nem vagyok fantasztikus, hanem bunkó.

2018. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%
Mi van a mai csávóval,aki húszas évei végén mindig szűz és vartyog,hogy neki csak szép csaj kell és még annyi se szorult belé,hogy prostihoz menjen?Csak mert férfiban is van ilyen,akinek nagyok az igényei,a semmire és valamivel többen vannak,mint a nők.
2018. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22# Nem vagyok lúzer, szűz meg pláne nem :) Egyszerűen kiestem a gyakorlatból, meg a munkám miatt sincs lehetőségem ismerkedni. (általába amikor az emberek szórakoznak, buliznak, tehát hétvégén-én melózok)
2018. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26: Az valóban lúzer. De észre kéne venni, hogy nem csak ők állítják azt, amit. NŐ ismerőseim mondják személyes beszélgetés után, hogy tényleg válogatósak.


#27: Én elhiszem. De látod... Itt mindenre ez az instant válasz.


Kiemelném, hogy érdemes megnézni a százalékokat: Aki leírja a tapasztalatait a nők egy részéről és negatív, instant 50% alá kerül. Aki leírja, hogy a férfi hozzászólók, akik ezt merik tapasztalni, azok hazudnak és lúzerek, azok 50% felett vannak általában.

Most így komolyan: Nem érzitek, hogy ez a gyerekes válaszreakció az állításokra elég gáz?

És még mindig nem kaptam választ arra, hogy ha miért van itt ennyi tök jó nő... Érdekes.

2018. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
2018. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"a maradék meg hozzátok hasonló zugszexista"


Ha egy nő szexista, az miért oké?

2018. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én a társkeresős időkben mindenkinek visszaírtam, még annak is akivel a bemutatkozó szövege vagy a keresési preferenciáink alapján egyáltalán nem is passzoltunk. A visszautasítás esetén (ami csak egy egyszerű üzenet volt, miszerint a megadott adatok alapján, úgy gondolom mi nem egymást keressük) olyan utolsó válogatós útszélinek elhordott 10-ből 6 pasi, 3 vissza se írt, 1 meg megköszönte és szép napot kívánt... Ebből vajon mit lehetne levonni következtetésnek? Igen, írt mondjuk naponta 5-6 ember, volt hogy több is, de ha én 25 évesen 25-30 közötti párt kerestem, akkor ha ír egy 40 feletti pasi, akkor még ha nagyon jóképű lett volna se tudtam volna elképelni semmit. Ugyanez igaz azokra, akik csak szexre kerestek partnert, vagy közös horgászatra, vagy hogy rendben tartsa a lakást...Ezek alapján szelektáltam csak és hopp maradt 1-2 aki nagyon hasonló volt hozzád, és csak kesergett ilyen dolgokon ahelyett, hogy "több és jobb" legyen. Én ezt tettem, és nem kellett a net ahhoz, hogy párt találjak végül. Sok ismerősöm látom, hogy az a baj, hogy már annyi csalódás érte őket, hogy saját magukat nem érzik elég jónak, majd ezt kifordítják az ellenkező nemre.
2018. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!