Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjak fel végleg a párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak fel végleg a párkereséssel 32 évesen, hogy nem tudnak a nők felnézni rám?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, vidéken, diplomás vegyészként dolgozok. De nem keresem meg azt a 250-300 nettó feletti bért, hogy egy nő is fel tudjon rám nézni. 2 éve senkim sincs. Nem vagyok magabiztos, nem születtem annak, nem fejlődött ez ki bennem. Ugye 25 alatt még ez nem fontos, de a felett lényeges a jó kereset és a full magabiztosság. Egyik sincs meg. Kezdek elkeseredni.
2018. febr. 21. 12:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Jó sportos külső kell még 20as farok. A többi csak akkor lenne fontos ha ezek hiányoznak.
2018. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Legalább 10 ponton vertem a fejem a falba ezen a 3 soron. Ha te nem , akkor nagy baj van.


1. Egyedül élsz vidéken - és? Szeretsz ott lakni? Ha nem, válts, ha igen, akkor ez miért gond?


2. Nem keresel 300 felett, és? Prostit akarsz felszedni és nem tudod kifizetni, vagy értelmes nőt?


3. Nem a nők nem tudnak felnézni rád, hanem te saját magadra. Süt minden sorból. Hogy miért nem tiszteled saját magad, nem tudhatom, azt neked kell megválaszolnod magadnak.


4. A magabiztosság nem veleszületett tulajdonság. Fejleszthető, csak nem nyávogással.

2018. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, miért a nettó 300-as bérben méritek férfiak a szexepiletek mértékét. Egy normális, egészséges értékrendű nő ugyanúgy megkeresi a maga részét a mai világban és nem arra vágyik, hogy a férfi eltartsa, hanem hogy KÖZÖSEN építsenek jövőt, közös erőfeszítéssel, közös erőforrással. Annyira tizedrangú kérdés a kereset, nekem személy szerint tényleg sokkal hátrébb van, mert vagyok olyan okos meg talpraesett, hogy stabil munkahelyem legyen stabil keresettel és 50-50-ben gondolkodok pénzügyekben.


Én meg sajnálom, hogy nem találok jelenleg egy férfit, akivel lehet komolyan tervezni (főváros).


29/N

2018. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg azért nem piszkálnak meg bottal se, mert süt rólad, hogy olcsó kvának nézed az összeset.
2018. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjátok már, ez a sokadik ugyanolyan kérdése.
2018. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mert igenis fontos, elvárás a 250 körüli v feletti kereset. Ha ez nincs, hiába van normális elfogadható külsőd, átnéznek rajtad.
2018. febr. 21. 12:27
 7/30 anonim ***** válasza:
66%

Vidéken nem rossz fizetés az a 178 ezer nettó amit a múltkor is írtál. Nem unod még ? Ugyan annyit keresek, mint te, ugyan úgy vidéken, mint te, ugyan úgy egyedül éltem, mint te és ugyan úgy 2 éve voltam egyedül, mint te, de nincs diplomám + talán egy kicsit magabiztosabb vagyok. Ne csináld már, hogy nem találsz így senkit. Inkább nem keresel igazán. Mit gondolsz ? Más nem lép ki ilyenkor valamennyire a komfortzónájából ? Mondok valamit. Ott mindenki biztonságban van, viszont egyedül.

31/f

2018. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon bolond vagy! Csak a külső az elsődleges! Az lehet dagadt vagy és csúnya de mama szerint jóképű vagy! Elvagy tévedve hogy az nálad a baj hogy nem keresel 250 et!
2018. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Igen, hagyj fel vele!
2018. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem a pénzért fognak rád felnézni, ebben biztos lehetsz.

L

2018. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!